- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
Sytuacja jest zbyt skomplikowana. Remis Victorii nie wiele nam daje, bo musimy wygrać z Bayernem co będzie podobnie trudne. A co dalej nawet gdyby ten scenariusz się ziścił? My z Victoria raczej na pewno wygramy, ale czy Bayern nie da Interowi zagrać na remis? Zbyt dużo składowych musi tu zagrać, żebysmy mogli awansować co jest mało realne. Nadzieje jakaś to ma kazdy kibic Barcy, bo póki piłka w grze... Ale wydaje mi się, że przed 21 będziemy oglądać mecz tylko, żeby zobaczyć, że Barca miała trochę pecha i potrafi rozegrać porządne spotkanie z klasowym przeciwnikiem.
2
@La Pulgaa A dlaczego mieliby się podłożyć Interowi?
0
@Kgorecki2500 nie mówię, że to zrobią. Zakładam różne scenariusze, a może Inter po prostu zagra na tyle dobrze, że wygra z Bayernem? Przypuszczam, że te dywagacje, będą zbędę, ale zostało wierzyć, że się uda.
1
@La Pulgaa ale dwa remisy Interu przy dwóch wygranych Barçy daje awans Barcelonie
1
@La Pulgaa Inter musi jeden mecz wygrać. Przy dwóch zwycięstwach Barcy i dwóch remisach Interu to Barcelona przechodzi.
0
@La Pulgaa Sytuacja jest bardzo skomplikowana owszem, ale remis Viktorii z Interem akurat daje wiele, bo jest to zdecydowanie najtrudniejszy z warunków do spełniania
0
@Mario96w wydaje mi się że tak samo trudny jak wygrana z Bayernem. To że rozegraliśmy bardzo dobre mecze z Villareal i Bilbao nie znaczy, że tak samo będzie dziś na Camp Nou, więc trudność taka sama imo
0
@La Pulgaa Matko ci już dzielą skórę ..ale wiecie ze dzisiaj to już koniec? bo Inter na99% wygra..