- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 828 Culés
0
Grał ktoś kiedyś w grę zz serii Dark Pictures Anthology? Kolega mi polecił i nikt kogo zapytam nie wie co to jest xd
@Jakchcesz @koksik2700 @marcin62 @clyde @macio_944
0
@masq Jak coś, to ja też nie wiem co to jest. ¯\_(ツ)_/¯
0
@masq robili to twórcy gry Until Dawn, które mega mi się podobało, więc jest szansa, że to też nie będzie złe, ale nie grałem
0
@masq kojarzę ale raczej nie z dobrymi opiniami. Pograj w podobne gry i zobacz czy w ogóle Ci taki styl gry podpasuje, Mask.
0
@masq nie mam pojęcia co to jest ale zauważyłem że chyba lubisz takie mniej znane gierki :D
1
@clyde no Heavy Rain mi bardzo się spodobał. PS nasze szczury wyszły właśnie, grasz? :P
@Jakchcesz tak lubię indyczki albo jakieś nietypowe produkcje ;p Aczkolwiek dobrym aaa też nie pogardzę. Teraz np w Plague Tale 2 chyba wjadę.
0
@masq Heavy Rain TOP. Until Dawn rowniez swietna produkcja. Mam Dark Pictures Anthology przez PS Plus Extra, wiec jak skoncze z innymi zaleglosciami, na pewno sie tym zajme. Zagralem tylko troche w Man of Medan i mega mi sie spodobalo. Uwielbiam takie klimaty.
0
@masq grałem w Man of Medan, ale nie podobało mi się już aż tak jak Until Dawn
0
@DawidekFCB daj znać na priw jak opierniczysz
@PatrychoO to może to Until Dawn obczaję
0
@masq to na pewno warto
0
@masq gralem najlepsza dla mnie była HOUSE OF ASHES klimaty sf ale dalej to symulatory chodzenia z qte ale ten był naprawdę ok jeśli chodzi o tempo, fabule i dobra oprawa graficzna.
0
@masq Mniejsze gierki od twórców Until Dawn, osobiście nie grałem. Za to całkiem przyjemnie mi się grało w The Quarry, podobna gierka ale dostała ewidentnie większy budżet