- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
2
Nie zgadzam się, że gwizdy na Pique są niesłuszne, zbędne i nieuzasadnione, a argumentowanie, że "jest legendą" albo "coś kiedyś wygrał" są bardzo nijakie.
Można odejść ze sceny jak Puyol, czyli w chwale, jako jeden z najlepszych, jako lider, kapitan itp, a można grać w zapartę, mimo że widać wyraźny zjazd formy i jest się poniekąd synonimem niestety frajerzenia Barcy w Europie, a przy tym zarabia się ogromne pieniądze, zajmuje miejsce kogoś, kto potencjalnie oddałby za ten klub bardzo wiele, to trzeba się liczyć z tym, że kibiców w 2022 roku nie będzie przekonywała karta przetargowa sprzed 7 czy więcej lat.
1
@okiemtypera_lucaxx95 dokladnie Puyol wiedzial, ze juz nie bedzie dojezdzal i oszedl w blasku slawy. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc. Niestety niektorym amigosom chyba nikt tego nie powiedzial
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale o odejściu nie decydują kibice. To klub powk0en o tym zdecydować Jezlei uważają że Pique nie jest potrzebny itp. Tak czy siak jest obecnie q zespole. W poprzednim sezonie był jednym z naszych najlepszych piłkarzy i należy mu się szacunek. Mimo że obniżył loty, przyczynił się do porażek. To na własnego piłkarza, który jest związany tak z klubem się nie gwiżdże....
0
@PatrykBarca Jednym z głównych problemów Barcy są słynni amigosi, których po prostu ciężko wypchać z klubu i jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rozumiem mieć jeden gorszy sezon, kilka gorszych meczów, ale sprowadzanie klubu na poziom dna co roku, to coś, co hańbi nawet najpiękniejsze lata klubowe. Kto pamięta o 2015? Stęsknieni fani Barcy, a jak jest kojarzona Barca w ostatnich latach? jako klub mem, synonim porażki, jako Liga Europy, 8-2 z Bayernem itp.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Komu zabrał miejsce ? jest piątym obrońcą w kadrze. Kto niby mógł zając jego miejsce i się rozwijać? Potencjalnie to Pique oddał dał najwięcej dla tego klubu spośród obecnych obrońców. Zrozum, mamy 5 obrońców, gdzie praktycznie czterech by nam starczyło a zobacz wypadł Araujo i Duńczyk i już się dziura kto by się spodziewał, że mielibyśmy braki na Ś0, teraz zamiast Pique grałby jakiś obrońca z Barcy B w co wątpię, wystawiany by był FDJ, gdzie znowu były by braki w pomocy. Normalnie przy zdrowych reszty Ś0 i ogarniętym E. Garcia, to Pique by nie powąchał murawy na stan obecny a zobacz co się dzieje.