- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
6
Xavi swoim analfabetyzmem taktycznym zasadniczo załatwia Lewemu potężne utrudnienie w plebiscycie na Złotą Gałę w następnym roku. Prestiżowa LM już jest poza zasięgiem praktycznie. Jeszcze parę wpadek w La Liga i Lewy będzie pogrzebany, ponieważ nie zakładam, że Czesiek 711 osiągnie sukces na MŚ.
0
@Comentateiro To kto na trenera według Ciebie jako następcę Xaviego, kogo chciałbyś ?
0
@Comentateiro Uważałem Ciebie za poważnego faceta... ale Ty, swoimi wpisami ostatnio zaczynasz chyba bredzić, zachowujesz się jak kilkunastoletni smark z FM:-(
3
@kamyk_23 No ale niestety chlop ma racje. Jesli Lewy jeszcze myslal o ZP to niestety ale wybrał jeden z najgorszych kierunków, bo moze i Barca bardziej medialna(choć osobiście uwazam, ze Bayern to ta sama liga) to jednak bez pucharów nie ma co marzyć o ZP.
W Bayernie mial Ligę niemal pewną, podobnie puchar/superpuchar i przede wszystkim miał duzo, duzo większe szanse na sukces w LM z Bayernem. A jak wiemy zwycięstwo w LM i do tego dobre statystyki zagwarantowaly mu ZP "nawet" jako zawodnikowi Bayernu.
Teraz gra w Barcelonie w LE(na 99%) i chocby wygrał lige z królem strzelców i 20pkt przewagi to niestety w ZP nie bedzie się liczył
0
@kamyk_23 Ale jeśli nie odnosisz się do treści wpisu, a atakujesz mnie personalnie, to nie mam jak odpowiedzieć.
Wnioskuję z tego, że z czymś się nie zgadzasz, ale nie mam jak się do tego odnieść, bo zamiast dyskutować, obrażasz.
Szkoda, że włączył ci się typ tatusia-dziadersa, który jednak nie ma nic ciekawego do powiedzenia w temacie. A racja jest póki co po mojej stronie, Xavi zawodzi, co przewidziałem w sierpniu, obserwując tą prymitywną taktycznie grę bez pomysłu.
1
@Pawel13sz Niech tym się zarząd martwi. Podejmują głupie decyzje,to niech sprzątają. Obecnie wszyscy wartościowi trenerzy gdzieś pracują, a moim ulubieńcem od lat byli Haag i Nagelsmann. Ten drugi radzi sobie średnio w Bayernie, a Haag już jest zaklepany. Tuchel nie nadaje się z kolei do pracy długoterminowej.
1
@Comentateiro Lewy to już definitywnie nie ma szans na ZP w przyszłym roku. Brak wyjścia z grupy LM, zerowe szansę na ugranie coś na MŚ, nawet wygranie MH wydaje się czymś nierealnym dla tej drużyny. A nastrzelenie goli w LL nic nie da.