- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
7
Poznań miasto doznań. Wiecznie rozkopane i w chaosie. Mieli praktycznie 4 miesiące, by zacząć budowę linii szybkiego tramwaju na os. Sobieskiego, i co? Wybrali sobie październik. 1 października zmienili rozklad tramwajow, wprowadzili połączenia zastępcze i wydłużyli czas potrzebny na dotarcie na uczelnie. W miesiącu, gdy masa studentów będzie dojeżdżać na 6 wydziałów UAMu. Gratulacje. Btw. Najlepsze jest to, że nawet ludzie co tam jeżdżą cały czas na pytanie jak dojechać tam i tam odpowiadają "Panie, ja już nie wiem, oni co chwilę coś zmieniają"...
1
@BorzyKrzys Najlepsze jest to, ze trasa PST byla remontowana doslownie kilka lat temu :)
0
@BorzyKrzys ja na 6 jeżdżę do pracy. Od kilku miesięcy zdarza się, że pierwszy autobus którym muszę jechać bo inaczej nie zdążę do pracy potrafił nawet 3 razy w tygodniu nie przyjechać. Od 2 miesięcy jeżdżę rowerem bo nie mam innego wyjścia i chyba dopóki śnieg nie spadnie to zostanę przy dwóch kółkach. Chociaż już teraz koło 5 rano niezbyt przyjmna jest temperatura. To co wyprawiają w MPK to jest po prostu dramat, dramat, dramat...
2
@BorzyKrzys od poniedziałku zamykają Kórnicką. XD cyrk na kółkach.
0
@clyde to chyba ich sposób na problemy kadrowe. Tylko ciekawe jak chcą te wszystkie zastępcze autobusy obsadzić skoro już brakuje 120 kierowców.
1
@bartekvisca nie wiem jak będę poruszać się po Poznaniu. W ogóle wiadomo coś na temat komunikacji zastępczej na odcinku Kórnicka? XD
0
@bartekvisca Daj spokoj. By dowiedzieć się, jak dojechać na Morasko musiałem pobrać cala mapę rozkładu ZTM. Jeden wielki chaos.