- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
0
Czy komputery/laptopy są w dzisiejszych czasach w ogóle potrzebne? Oczywiście myślę o osobach, które nie grają lub grają na konsoli. Nie wyobrażacie sobie robić jakiejś czynności na smartfonie, która robicie na komputerze?
10
@Rl9k1nG Absurdalne pytanie. A programiści to na czym robią na telefonie?
4
@Rl9k1nG Oglądanie filmów/seriali, strimów itp. Jednak dużo lepiej i wygodniej i ciekawiej się to ogląda na większym ekranie niz te 5/7 cali
4
@Rl9k1nG Ja osobiście jeśli mam przeglądać internet w telefonie to mnie .I. strzela i nie wyobrażam sobie nie mieć normalnego laptopa do takich rzeczy. Poza tym ludzie pracują na komputerach, więc siłą rzeczy jest to potrzebne.
0
@Emhyr Oczywiście miałem pytanie do takiego codziennego użytku, po prostu chodziło mi o to czy zwykły Kowalski musi posiadać komputer - czy jest to niezbędne.
0
@konrad1661 TV ze smartem można używać do tego również.
8
@Rl9k1nG Robienie czegokolwiek na telefonie to jakby próbować łyżką mieszać w rzecze. Nawet dłuższy post na La Rambli pisany na telefonie to podchodzi pod masochizm.
Ogólnie na telefonie to możesz sobie na szybko coś obejrzeć na kiblu albo odpisać komuś na krótką wiadomość, nic więcej.
0
@Rl9k1nG Nie mam tv ze smartem a nie uważam żeby kupowanie przejsciwoki albo chromecasta było mi potrzebne
0
@Rl9k1nG @Tasde idealnie podsumował.
0
@Emhyr mój ziomek pracuje na telefonie jak jest na wyjeździe XD
2
@Rl9k1nG Właśnie programuję na telefonie, polecam. A że klawiatura (nawet ta dotykowa) nie jest już w dzisiejszych czasach potrzebna, to dyktuję kod przez Siri. Nawet nie muszę patrzeć na ekran
0
@Cvzx Nigdy nie słyszałem żeby ktoś programował na telefonie. Dla mnie byłoby to katorgą