- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
2
Maciej Kmita dziennikarz WP Sportowe Fakty: -
Mleko się rozlało. Wszyscy widzieli, co zrobił "Lewy"
Miesiąc miodowy Roberta Lewandowskiego i Barcelony się skończył. W kolejnym meczu z rzędu "Lewy" był jak Yeti - wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział.
Robert jest sfrustrowany. Zachowanie Lewandowskiego to wyraźny znak, że miesiąc miodowy jego i Barcelony dobiegł końca. Przesadą będzie stwierdzenie, że "Lewy" zaczyna żałować transferu, ale przyszedł czas na prozę życia.
"Lewy" już zdaje sobie sprawę z tego, że nadciąga katastrofa, tymczasem jego koledzy zachowują się jak bohaterowie filmu "Nie patrz w górę". Titanic sunie na górę lodową, a tacy Torres czy Raphinha tańczą na balu. Otrzeźwienie przyjdzie za późno.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @Pawel13sz @macio_944
5
@Kondziubarca "Lewy, był jak Yeti-wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział" Rozwaliło mnie to haha. W punkt to stwierdzenie.
2
@Kondziubarca Kmicie to się chyba wódka rozlała do porannej kawy.
3
@Kondziubarca
Dno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Rosell i Bartomeu
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Polskie dziennikarstwo sportowe
3
@Kondziubarca Ten moment kiedy wydaje się, że nie może być już gorzej, że jest totalne dno, to wtedy pojawia się ono - polskie dziennikarstwo sportowe. I to oczywiście artykuł tego samego dziennikarza od artykułu o Puchaczu i Wieniawie, bo jakby inaczej.
2
@Kondziubarca czy to nie jest ten koleś co pisał o Lewandyzacji i odtruwaniu po Messim? Przynajmniej już wiadomo że tak nie myślał i wszystko dla klików. Rzygam na polskie "dziennikarstwo" sportowe.
0
@shaun Sprawdziłem i rzeczywiście to ten sam koleś.
1
@Kondziubarca kolejny zenujacy artykul w temacie Lewego. Najpierw bylo o odtruwaniu Barcy teraz to …