- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
1
kolejne wejścia Antoina w 61 minucie to jest plucie w twarz Barcelonie
1
@budel17 Dlaczego? Tak samo Barca z Coutinho robila
0
@Medium Nie robiła.
0
@Medium co z Coutinho robiła?
1
@tbas Wypożyczała i nie wpuszczała na boisko żeby za określoną liczbę meczów nie płacić bonusów Liverpoolowi
0
@Medium Trudno wpuścić na boisko zawodnika, który jest wypożyczony do innego klubu.
0
@Medium Myślę, że z Cou chodzi bardziej o to, że był plackiem - nikt go wtedy nie chciał więc go wypożyczaliśmy zeby chociaż trochę z pensji zejść
1
@budel17 @Medium @tristan87 Ale na przykład z Demirem robiła
0
@marcin62 przeczytaj swój post z podmieninymm nazwiskiem Cou na Griezz.
Mnie wcale nie dziwi że go tam nie chcą, ktoś ma jeszcze wątpliwosci po oglądaniu go dwa sezony w koszulce Barcy?
0
@Medium wypożyczała bo był beznadziejny a nie grał przez kontuzje i formę. Do usranej śmierci ta miernotę będzie bronić. Zresztą w każdym klubie udowadnia jak to wielki piłkarz za 180 baniek