La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

8

☎️ Najlepszy sezon klubowy w karierze:

⭐️ Lionel Messi (2011/12)
⚽️ 73 bramki, 29 asyst [60 spotkań]

⭐️ Cristiano Ronaldo (2014/15)
⚽️ 61 bramek, 20 asyst [54 spotkania]

⭐️ Luis Suárez (2015/16)
⚽️ 59 bramek, 22 asysty [53 spotkania]

⭐️ Robert Lewandowski (2019/20)
⚽️ 55 bramek, 10 asyst [47 spotkań]

⭐️ Karim Benzema (2021/22)
⚽️ 44 bramki, 14 asyst [46 spotkań]

Kiedy każdy pamięta, że wtopiłeś zęby, więcej niż raz (^^) w swojego przeciwnika, ale mało kto już pamięta, że Twój najlepszy sezon pod względem liczb odpowiadał najlepszemu sezonowi Cristiano Ronaldo :(

3

@Danny Gaucho Luisito to byl top, dla mnie najlepsza 9tka. :))

konto usunięte

0

@Danny Gaucho czy ja wiem, dużo ludzi nadal uważa go za trzeciego najlepszego ofensywnego piłkarza ery Messiego i Ronaldo. Mają świadomość, że był kapitalnym zawodnikiem

konto usunięte

0

@Danny Gaucho z ta roznica ze Ronaldo byl kilkukrotnie najlepszym strzelcem UCL,a Suarez nigdy

jego liczby w UCL to smiech na sali - 26 czy 27 meczy w UCL na wyjezdzie z rzedu bez gola .Zadne staty tego nie przykryja , niestety

konto usunięte

0

@VeB10Ronnie znaczy tego nie da się porównać, Ronaldo był bezwzględnie lepszym piłkarzem niż Luis, nie zmienia to jednak faktu, że Urugwajczyk to top 10 napastników wszech czasów...

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 TOP w UCL napewno ... a nie zaczekaj :)

konto usunięte

0

@MESSIah16 jego prime byl stosunkowo krotki

konto usunięte

0

@MESSIah16 "czy ja wiem, dużo ludzi nadal uważa go za trzeciego najlepszego ofensywnego piłkarza ery Messiego i Ronaldo"

Lewy wali +40 bramek od 7-8 sezonow regularnie.Suarez sie nawet do tego poziomu regularnosci nie zblizyl

4

@VeB10Ronnie Akurat ten sezon dla Suareza był najlepszym w karierze pod względem LM, bo strzelił 8 bramek ^ ^.

Tak, liczby Suareza w LM są dość mizerne, zwłaszcza ta seria na wyjeździe bez gola, ale trochę w jego obronię można napisać, że dołożył do tego 26 asyst. Do tego Urugwajczyk parę dobrych lat w LM w ogóle nie grał. W Ajaksie zagrał tylko w jednej edycji, a w Liverpoolu w żadnej. Przed przejściem do Barcelony miał on tylko jednego gola i 5 spotkań w Champions League :)

konto usunięte

0

@Danny Gaucho ten sezon z bramkami to ten kiedy bralismy puchar ?

Spoko Danny ,mi tylko brakowalo u niego tej regularnosci w UCL

Suarez to byl swietny napastnik i tylko ignorant moze napisac inaczej , ale brakowalo jego bramek w UCL

3

@Danny Gaucho ja tylko dopowiem ze w 15/16 praktycznie nie wykonywał karnych

0

@Danny Gaucho Zacząłem kibicować pod koniec sezonu 2010/11, cała szkoła żyła wtedy Barceloną, Messim i wielkim finałem z United. Człowiek w następnym sezonie jarał się Messim, ale nie doceniał jeszcze tego wyczynu nie znając się na piłce, Karakan na zawsze w serduszku :/

0

@Danny Gaucho to w tym roku Lewy pokaże Suarezowi jaki wynik można wykręcić ;)

PS: a gdzie Mbappe? :D

0

@Danny Gaucho O to mnie trochę zaciekawiło, gdzie znajdę listę LM gole +asysty? Podejrzewam że top 2 bedzie niezmienne ale reszta mnie ciekawi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?