- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
0
Z Bqltyku na wiayrakach możemy mieć 28 gw.Ma dobrą głebokość dk 55 m tyle co trzeba , małe zasolenie dobre wiatry.Na zime jak znalażł.Pitencjał bałtyku 96 gw.
Niestety 16 mld mamy w kpo którego pus z ziobrem blokują.
https://www.forbes.pl/energetyka/prad-z-polnocy/xph7jv7
21
@Borneo Okej, wszystko zrozumiałem.
1
@Borneo o tym już wiedzieli nasi dziadkowie , odkrycie stulecia!!!! Jutro sie dowiemy że to wina tuska że tych wiatraków ,,biedny,, orlen jeszcze nie postawił
1
@darek60 dla mnie działalność pisu jest jak działalność agenturalna.Blokowali wiatraki niszą fotovoltaike nie rementują sieci , nawet gazu z Norwegi nie załatwili.Węgla nawet nie ma.Mamy kryzys energetyczny.A kaczyński zmienia temat i opowiada o reperacjach.Masakra kto nami rządzi.
1
@Borneo odstaw już ten Onet bo chyba zaczynasz po niemiecku PiSać, nic nie rozumiem
6
@ChampionLW nie potrzebuje onetu by wiedzieć jaka jest inflacja w Polsce jaka jest inflacja bazowa. Jaja jest inflacja w ue.Na ile zadłuża nas pis poza kontrolą parlamentu.Także że inwestycje spadły od 2015 z 20 do do 16 gdzue w ue wxrosło do 22%.Polska znalazła się w 10 najgorszych krajach dla przedsiebiorców dotyczy to krajow produkujący 90% pkb.
Poza tym nie ma mld z kpo potrzebnych na inwretycje oze tymczasem inne kraje wydaly 100 mld i beda przed nami
Ppłacimy milon kary euro dziennie bo pus się w autokracje bawi .Mam dosyć prowadzenia polityki szukania wrogów xewnetrznych jaj zachód nie tylko ue i norwegia jak i wewnetrznych nie tylko opozycja ale nauczyciele,lekarze pielegniarki lgpt niepelnosprawni itp.Dosyć mam tych popieprzinych rządów.Obecnie aby przykryć problemy wyciąga się kwestie reparacji.Mógłbym tu długo pisać na temat co jest nie tak.Nie potrzebuje onetu .Jesteśmy na poziomie gdy tytanic tonie a orkiestra gra i nie da sie tego już nie zauważyć.