La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1830 Culés

6

I temat Bernardo Silvy zamknięty. To było przecież oczywiste niemal od początku. Oczywiście wielu z nas się łudziło (w tym ja), ale w sierpniu już raczej wątpliwości być nie mogło po tym jak Kounde opuścił mecze. Nas fizycznie po prostu nie stać na nikogo więcej, a tym bardziej na kogoś takiego jak Bernardo Silva. Nie teraz, to za rok. W przyszłym roku zapewne tylko kilku piłkarzy byśmy potrzebowali. Ważniejszym jest obniżka pensji i pozbycie się niepotrzebnych graczy oraz sprowadzenie PO. Na ten moment ja to widzę tak, że oprócz Braithwaita i może Desta - nikt nie odejdzie. Z Albą zapewne plotka. Oby jednak przyszedł ktoś na PO bo jest dramat..

3

@michal26 Nie jest zamknięty, zamknięty będzie jutro o północy

1

@kuz No jak Bernardo nie jest słowny to tak to możesz tłumaczyć.

0

@kuz typ oficjalnie powiedział, że decyzja jest podjęta. Czego więcej potrzebujecie? Historia jak z De Ligtem 4 lata temu.
Wg mnie sprawa jest prosta - Barcelony nie stać na Bernardo Silvę. Będzie stać, jak obniży kontrakty Pjanicowi i Albie, albo najlepiej - jak się ich pozbędzie z tego klubu.
My i tak potrzebujemy topowego lewego i prawego obrońcę, topowej "6" oraz topowego ofensywnego pomocnika jak KDB, albo Bernardo Silva. Mamy top środek obrony, top atak i młodych gniewnych w pomocy. Wystarczy na mistrza kraju i jakiś ćwierćfinał LM. Na więcej nie liczę w tym roku.
Cel na ten rok, to oprócz powyższego:
Pozbycie się niechcianych zawodników, jak Alba, Dest, Braithwaite, Pjanić, czy na ten moment jeszcze Depay. Oprócz Duńczyka i Brazylijczyka - nikt nie odejdzie, zatem pozostaje redukcja pensji, lub pokazanie, że jest się wartym gry. Oprócz tego musimy zrobić z Balde rasowego LO, by nie trzeba było latem się wzmacniać na tej pozycji.

konto usunięte

2

@michal26 temat Kounde też wydawał się zamknięty... ;) Silva potwierdził, że nie wpłynęła oferta ale równie dobrze jutro może wpłynąć i wszystko się zmieni. Być może to naiwne i mocno życzeniowe myślenie, ale nadal realne :)

0

@pioz123 pokaż mi wypowiedź Julesa, że zostaje w Sevilli. Nie było takiej, a to ranga niemal tak silna jak oficjalne stanowisko klubu o przedłużeniu kontraktu.

konto usunięte

1

@michal26 bardziej piję do wypowiedzi Laporty, że Kounde idzie do Chelsea. Być może jest tak jak mówisz, ale gdyby jutro do City wpadła jednak oferta to może wszystko zmienić. Nie bez powodu próbuje się wypchnąć Aubę, Albę, Desta i Brajta. Alba pewnie zostanie ale nigdy nie mów nigdy :)

Co do LO i PO to oczywiście, że potrzebujemy tam wzmocnień. Na LO będziemy mieli Alonso, Balde i Albę. Na PO na ten moment mamy Roberto, Kounde i Araujo. OK, dupy nie urywa ale czy jak przyjdzie Bellerin lub Meunier to można to uznać za wzmocnienie? Trochę powątpiewam, ale będę kibicował każdemu kto przyjdzie. Po prostu dla mnie środek potrzebuje kogoś takiego jak Bernardo dlatego tak się na niego uparłem. Ale jak się nie uda to trzeba sobie radzić :)

0

@pioz123 przecież był nawalony i bekę cisnął...to nie była wypowiedź na poważnie xD

konto usunięte

0

@michal26 nieważne czy była na poważnie czy nie. Poszła w eter i wszyscy podłapali temat a później było zdziwienie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?