- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
5
City musiałoby upaść na głowę puszczając Silvę. Kto wierzy w takie bzdury?
Zespół, który chce wygrać absolutnie wszystko ma oddać kluczowego zawodnika, po którym nikt nie załata dziury? Musieliby tam pracować albo głupcy, albo sabotażyści, aby na taki krok pozwolić. Tyle.
0
@MESSIah16 Ja myślę, że oni by go odddali tylko , że Barca po prostu nie ma miejsca na rejestrację. Musiał by odejść ktoś z dużą pensją a my mamy problem pozbyć się nawet Braitwhite czy Pjanica. Jeśli wzmocnimy LO i PO to i tak będę zadowolony. Liczę na Bellerina i Alonso.
4
@bartekvisca Tak oddali by gościa który u nich gra w pierwszym składzie bo tak. Już teraz mając krótką ławkę ....
2
@bartekvisca Oddać go teraz to byłaby głupota,ta kadra City jest już szczuplejsza niż w tamtym sezonie,a jeszcze pozbywać się Silvy na koniec okienka? Bez sensu, dziwne,że tu niektórzy dalej myślą,że jest na to szansa.Guardiola dobry wujek osłabi sobie zespół na koniec okienka,żeby dać się wzmocnić Barcelonie napiwno
1
@MESSIah16 dokładnie. Nie ma szans, żeby zespół z takimi aspiracjami oddał kluczowego gracza... Nigdy Bayern nie puści Lewego do Barcy, nie ma szans :)))
1
@wroclawskifan genialne porównanie! xd
Zawodnika, który totalnie olewał klub, do piłkarza normalnie realizującego swoje obowiązki, który nie płakał jak Robert, że on musi koniecznie odejść.
0
@bartekvisca Pewnie by go oddali za godziwe pieniądze i jakby mieli czas kogoś poszukać w jego miejsce, zawsze można wierzyć w bajki, kupno takiego zawodnika 30-31 sierpnia właśnie pod bajki podchodzi