- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
42
Robiąc zakupy byłem świadkiem kłótni antyfanki PIS'u z fanami PIS'u. Jestem w szoku, chodź z drugiej strony nie powinienem. Ci ludzie patrzą tylko na to, kto bardziej im 'pomaga'. Kto więcej daje najprościej mówiąc. Na prawdę wierzą, że cała inflacja to wina Putina, a Tusk to diabeł wcielony. Nie obchodzą ich podstawy ekonomii, realny stan gospodarki itp. Skarżą się na inflację, a jednocześnie chwalą wszelkie dopłaty, co tylko świadczy o braku podstawowej wiedzy w tym temacie.
Potem zdajesz sobie sprawę, że tacy ludzie stanowią większość głosów.
6
@Kengo Przecież ludzie to w większości niedoinformowani głupcy co widać na każdym kroku, czy to w internecie, czy to na uilicy i praktycznie w każdym temacie. Prymitywna, głośna i emocjonalna propaganda jest dla takich najbardziej skuteczna, dlatego też PiS taką stosuję i to działa.
4
@macio_944 ogólnie poziom dyskusji spadł strasznie. Społeczeństwo skupia się na ogólnikach i zasadniczo na emocjach a nie na konkretach, liczbach, faktach.
Straszne to..
4
@Kengo Jak byłem młodszy to naiwnie myślałem, że ludzi mądrych jest więcej, a stożkogłowi to tylko jakiś mały odsetek, ale po latach zrozumiałem, że jest zupełnie na odwrót.
3
@michal26 Bo to jest najprostsze, poza tym jest to idealny katalizator by wylać swoją życiową frustrację w jakimś danym temacie: czy to mówimy o klubie, którego nie lubimy, czy o partii, czy o czymś zupełnie innym. Dlatego poziom dyskusji opiera się często na prymitywnych emocjach. A ludzie, którzy mają coś więcej do powiedzenia zazwyczaj olewają, bo i tak się nie przebiją.