- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
1
Wizualizacja arabskiego miasta hm "przyszłości"? 170 km długości, 200 m szerokości, brak samochodów, 9 mln mieszkańców i zasilanie energią odnawialną. Jeśli to by powstało to Cyberpunk.
4
@Fenyx dla mnie to pomysł nierealny. I zupełnie niepraktyczny.
2
@MesQueUnClub96 wrzucam jako ciekawostkę :] takie "megabloki" mnie przerażają i wizja życia w jeszcze znacznie większej ciasnocie, niż przy obecnych formach miast.
2
@Fenyx takie miasta mają sens jedynie na pustyniach, bo miasta będą po prostu zalewane, jeśli oczywiście nie ma systemu anty powodziowego.
1
@Fenyx mimo wszystko to chyba nie za naszego życia
3
@MesQueUnClub96 prawdopodobnie powstałoby na pustyni w Arabii Saudyjskiej, bo to pomysł księcia Arabii. Dla mnie tak czy siak dramat.
@Krystian1588 oby za życia naszych dzieci też nie i dzieci ich dzieci. Terrarium dla ludzi.
4
@MesQueUnClub96 projekt jest już realizowany tak czy siak powstanie bo chcą orzyciągnąć inwestycje milionerów i kasę.Plusem jest to że powstanie masę nowych technologii a świat zdobędzie nowe doświasczenia i rozwiązania.Pewnych rzeczy nie ma hyperloop nie jeździ tyle ile oni chcą ma potencjał na takie prędkości ale tego jeszcze nie ma.Zobacxymy jak to wyjdzie.Jest jeszxze 1 miasto nowe które powstaje w technologiach eko choć nie z tym rozmachem to nowa stolica Egiptu nad kanałem Sueskim.Tam też robione to jest od zera.
2
@Krystian1588 w ciągu 2 lat pierwsi ludzie mają się w prowadzić.
2
@Borneo A to powiem Ci, że tego nie wyszperałem także dzięki za uzupełnienie informacji! O nowej stolicy Egiptu też słyszałem. Nieźle tam się dzieje, a niby pustynie.
3
@Fenyx ludzkość chów klatkowy do tego dążą powoli :)
3
@PanAgenda2030 Już same tzw. mikroapartamenty czy mikroogródki są dla mnie patologią a co dopiero coś takiego.
0
@Fenyx trochę nie mają wyboru zielone technologie zmniejszą zapotrzebowanie na surowce jak nie zrobią czegoś atrakcyjnego to duża mamona się zwyczajnie skonczy.Ten projekt d9 dubaj bis ale różni się innowacyjnym podejścuem w ramach eko.Q przyoadku burdz kalifha to tam jest wręcz normalne szambo wywożone ciężarówkami.Ten projekt jest kompletnie inny.Tam są problemy czy jeżeli bedzie mieszkała spora liczba osób to uda się zorganizować ich trznsport w minutach jakich podają.Takie rzeczy mogą nie zagrać.Zwłaszcza ze hyoer lopp nie jest jeszxze rak szybki.Zobaczymy.
0
@Fenyx koszmar