La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

konto usunięte

1

Owsianka z dodatkami vs jajecznica. Co odrzucacie i dlaczego?

0

@Emhyr Jajecznicę bo rzadko ją jem, jakoś nie przepadam za jajecznicą ;)

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 Nie lubisz jajek tak ogólnie? Czy na twardo normalnie

1

@Emhyr jajecznica, bardziej mnie syci i smaczniejsza

konto usunięte

1

@MadafakinGuy Popieram ten argument jakbym miał wybierać to też jajecznicę bo ma białko i syci przez tłuszcze choć płatki owsiane są jednym z najzdrowszych pokarmów na świecie.

0

@Emhyr wole śniadania białkowo tłuszczowe niż owsianki jakieś

0

@Emhyr Na twardo lubie i sadzone z plynnym żółtkiem ;p

konto usunięte

0

@MadafakinGuy Ja lubię to i to ale w propocji tygodniowej 3 razy jajenicznica i raz owsianka.

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 To dziwne że nie lubisz jajecznicy może dobrej nie jadłeś

0

@Emhyr Oglądałem kiedyś na galileo fajne porównanie śniadań i niestety nie mogę znaleźć. Pamiętam tylko że wyniki nie były oczywiste, było właśnie jejecznicza, owsianka, kanapki i czwartego nie pamiętam.

konto usunięte

0

@Gall Zakładam że czwarte to mogłyby być naleśniki patrząc na to że wymieniłeś słodkie i słone ale też nie oglądałem to nie wiem choć oglądnąłem dużo odcinków Galileo

0

@Emhyr Jadlem dobrą ale zawsze mam biegunkę po jajecznicy, taki organizm a i dodam jeszcze ze po kawie automatycznie zwracam ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?