- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1726 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1726 Culés
3
Firma Embracer przejmuje prawa do "Władcy Pierścieni"
Aktywa, które znalazły się w posiadaniu firmy Embracer, obejmują prawa do eksploatowania marki "Władcy Pierścieni" i "Hobbita" na gruncie filmów, gier wideo, zabawek, spektakli i parków rozrywki. Pakiet zawiera również prawa do pośmiertnych publikacji Tolkiena, w tym m.in. "Silmarilliona". Nie ujawniono wysokości transakcji, ale wartość pakietu była szacowana na co najmniej dwa miliardy dolarów.
Embracer zapowiada "dostarczanie fanom nowych okazji do eksplorowania fikcyjnego świata Śródziemia za pośrednictwem merchandisingu i innych doświadczeń".
W tym roku Embracer kupił studia z branży gier wideo Crystal Dynamics, Eidos-Montreal oraz Square Enix Montreal, przejmując kontrolę nad takimi markami, jak m.in. "Tomb Raider", "Deus Ex", "Thief" czy "Legacy of Kain".
5
@MesQueUnClub_87 uniwersum ma ogromny potencjał. Chciałbym zobaczyć jakąś grę RPG z otwartym światem w śródziemiu :D
4
@Jakchcesz Też bym chciał zobaczyć, ale grę zupełnie inaczej skonstruowaną, niż Cień Mordoru, która była dla mnie bardzo monotonna.
3
@MesQueUnClub_87 Ależ bym zobaczył takie LOTR na wzór W3 :] Paradoksalnie Hogwarts Legacy może być ważną grą, jeśli odniesie sukces to czemu by nie, może w końcu przyjdzie komuś do głowy, że warto też zrobić takiego open world LOTR.
2
@Jakchcesz ooo tak
@MesQueUnClub_87 coś w stylu świata Wiedźmina czy Gothica byłoby mega
0
@Zoker Na szczęście Gothic i Wisiek będą miały swoją własną reaktywację.
0
@MesQueUnClub_87 a co z amazonem?
0
@Seledynowy Tam to jest ogólnie gruba zamota, delikatnie mówiąc :D
https://zapodaj.net/images/93c5813c03f3f.png
1
@MesQueUnClub_87 Po tym co wyprawia Amazon mam mieszane uczucia. Nie chciałbym ani filmu ani serialu bo mam obawy ze bedzie to samo co w przypadku Ring of power