- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1526 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1526 Culés
3
Nie rozumiem kompletnie tego zafiksowania Xaviego na punkcie Marcosa Alonso. To nie jest taki drewniak, za jakiego wszyscy go uważają, do tego reprezentant Hiszpanii i jest dużo lepszy od takich piłkarzy jak Digne, czy Firpo, którzy w ostatnich latach byli zmiennikami Alby. Jednak sam Alba ma 33 lata, 2-3 lata i odstawi buty na kołek. To jest pozycja, na którą w mojej opinii powinien już przyjść gotowy piłkarz do rywalizacji z Albą lub piłkarz perspektywiczny, który za kilka lat może w pełni wejść w buty Alby. Moglibyśmy ściągnąć Sergio Gomeza, który spokojnie rozwijałby się przy Albie, albo Gayę, który jest zawodnikiem na już. Zamiast tego ściągniemy Marcosa i za kilka lat trzeba będzie kupić dwóch nowych LO, albo jednego, jeśli Balde odpowiednio się rozwinie. Zamiast kupić teraz młodego zawodnika za nieduże pieniądze, to będziemy po odejściu Alby wydawać fortunę na następcę, bo powstanie ogromna dziura, którą trzeba będzie natychmiast załatać.
1
@Bartek22 Balde rozwinie się ewentualnie na wypożyczeniu, transfer kompletnie od czapy.
0
@Bartek22 Balde musi grać. Może Balde wypożyczenie, może nawet na 2 lata, a Marcos i Alba do rywalizacji na tu i teraz?
1
@Bartek22 z tym Gayą to w ogóle ciekawa sprawa bo wszyscy o nim mówią że jest kozacki a nikt go kupić nie próbuje nawet :D Chelsea z City biły się o Cucurelle a o Gayę nie. Dziwna sprawa w sumie,
0
@aleksandrowielki Ale tu nie chodzi o Blade, bo gość nie jest żadną gwarancją ani na teraz, ani na przyszłość. Powinien odejść na wypożyczenie i się rozwijać, a Barcelona już teraz powinna myśleć o następcy Alby.
2
@Jakchcesz Może po prostu Cucurella czy Sergio Gomez są lepsi i bardziej perspektywiczni.
Rzeczywiście dziwna sprawa, jednak nie zmienia to faktu, że z punktu widzenia budowania zespołu na przyszłość, to lepiej kupić Gayę, niż Alonso.
0
@Bartek22 Widocznie nie jesteśmy przekonani do żadnego młodszego zawodnika, dlatego szukamy opcji na kilka lat. Do tego czasu może ktoś w sam raz dla Xaviego się pokaże.
1
@Khajio Może też tak być, być może Xavi skreślił gotowych zawodników jak Gaya czy Grimaldo, bo uważa Alonso za lepszą opcję. Nie mogę jednak zrozumieć braku zainteresowania Sergio Gomezem. Profil ma świetny, podobny do Alby, jest w idealnym wieku, żeby za 2-3 lata stać się gotowym zawodnikiem, zainteresowanie ze strony Guardioli również o czymś świadczy.
0
@Jakchcesz Gaya po prostu nie chce odchodzić z Valencii. Przecież on od dawna przerósł poziomem ten klub