- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 972 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 972 Culés
2
Użytkownik @gaq w artykule napisał taki komentarz:
Komedia to co się dzieje w tym klubie.
Wyobraźcie sobie, że przychodzi do Was szef i mówi, będę Ci płacił o 30% mniej ale za to będziesz miał 3 nowych kolegów w oddziale...
Ma on oczywiście racje ale warto spojrzeć na to z innej perspektywy. Przychodzi do was szef i mówi, „wasz ostatni prezes zniszczył ta firmę, a my za wszelką cenę chcemy ja odbudować. Niestety ale musimy zwolnić mało wydajnych pracowników i zatrudnić lepszych żeby firma lepiej prosperowała. Ty natomiast jesteś dla nas bardzo ważnym pracownikiem, lecz musimy cie prosić o obniżenie pensji. W innym wypadku niestety będziemy musieli się rozstać, gdyz nie stać nas na opłacanie tak wysokiej pensji która zaoferował ci poprzedni prezes.” Brzmi żałośnie ale niestety taka jest prawda. Bartomeu zostawił Barce w bagnie, trzeba postawić wszystko na jedna kartę, choćby brzmiało to żałośnie. Tak jak jeden z użytkowników zauważyl, De jong zarabia więcej niż De Bruyne…rozumiecie to? Średni Franek zarabia mniej niż imo najlepszy pomocnik na świecie grający w jednym z najbogatszych klubów na świecie. Ja wiem ze to nie jest wina De Jonga ze dostał taki kontrakt ale teraz trzeba liczyć na to ze zawodnicy pokażą ta miłość do klubu i pomogą jej nie tylko na boisku
2
@Janas11224 Z tym, że ja nie jestem do końca przekonany, czy De Jong jest dla klubu "bardzo ważnym pracownikiem", w moim odczuciu oczekiwania co do jakości tego piłkarza były większe, a jego koszty jeszcze bardziej budzą wątpliwości co do jego dalszej obecności.
0
@Janas11224 postawmy się w roli pracownika, któremu odroczono pensje za jego miłym gestem, stąd ma tak wysoką teraz i nagle jeszcze chcą go wywalić z pracy xD
1
@Janas11224 nie stać nas na opłacenie Ci pensji dlatego ściągnęliśmy kilku nowych pracowników którym płacimy wysokie wynagrodzenia?
0
@Azi nie płacimy takich pieniędzy oprócz Lewego. Do tego wszystko przy założeniu ze odejdzie szrot
0
@Janas11224 Fajnie problem jest taki że on już raz obniżył właśnie z powodu problemów klubu i teraz chcą kto wie czy znów odroczyć czy prawdopodobnie by się odroczeń zrzekł i to jest skandal bo jakby nie zaklinać rzeczywistości Lewandowski i reszta za worek cukru i czereśnie nie grają.