La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

5

Z La Rambli dowiedziałem się, że Kounde jest przereklamowany i to, że Inigo to świetny piłkarz, szef obrony (ma rok kontraktu i jakoś nikt go nie chce kupić), a tego średniaka z Sevilli chce Chelsea. Jacy ci Londyńczycy są głupi... Taka perła jest do wyciągnięcia z Athleticu. TOP obrońca 31 letni, który całą karierę spędził w średniakach. Nikt nie poznał się na jego talencie...

0

@AlexDark00 No i nie zapominajmy, że Lewus się skończył

konto usunięte

2

@AlexDark00 Ja się z La Rambli dowiedziałem, ze masz 164cm wzrostu karakanku

2

@AlexDark00 Nie wiedzialem, że Chelsea z Mariną to masterclass na rynku.

0

@AlexDark00 Nie potrzebna Ironia, Inaki jest lepszy i tyle, a Kounde popełnia błędy, ma 23 lata i nie powinien już popełniać błędów.

1

@Rust_Cohle 166cm*

0

@tbas Tak jest lepszy, że gra w średniaku i nie interesuje się nim żaden poważny klub poza Barcą.

0

@BorzyKrzys Nie no leszcze, Koulibaly, czy Sterling to przepłacone średniaki.

0

@AlexDark00 Jak wbijasz szpileczki to najlepiej wbijaj temu którego zdanie ci się tak nie podoba @ViscaBarca123

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?