La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

5

''W najbliższą sobotę miałem być na Piwo z Mentzenem w Poznaniu. Niestety przed chwilą otrzymaliśmy informację, że Nocny Targ Towarzyski, w którym impreza miała się odbyć, odmawia wykonania naszej umowy i udostępnieniu nam miejsca, ponieważ mam prawicowe poglądy. To już drugi taki przypadek w Poznaniu w ostatnich dwóch miesiącach, po Uniwersytecie Ekonomicznym. Co ciekawe w innym miastach nie mam takich problemów, ludzie poza Poznaniem zachowują się mniej parszywie.

Nie będę już pisał, co sądzę o takim podejściu, gdy najpierw się kogoś zaprasza lub zgadza na przeprowadzenie wydarzenia, a potem odwołuje to z powodów poglądów politycznych. Szkoda czasu na wyzłośliwianie się, czy wytykanie lewicowym oszołomom ich hipokryzji, zakłamania i braku elementarnej przyzwoitości.

Moja ekipa nie ma w tym momencie żadnego pomysłu na alternatywne miejsce. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł, zna dobre miejsce, ma kontakty, to proszę o wiadomość.

Jeżeli nic się nie uda znaleźć, będę musiał niestety odwołać swój przyjazd do Poznania w tym roku.

Szkoda.''

Sławomir Mentzen

I tak właśnie wygląda równość obywateli, przywróćmy normalność i inne kocopoły. W którym ten kto rządzi, ma rację. I tylko on.

5

@koksik2700
>Przedsiębiorstwo realizuje postulaty Konfederacji
>Konfederacja https://i.etsystatic.com/20023820/r/il/2fa9e1/3911935240/il_fullxfull.3911935240_2c9o.jpg

0

@koksik2700 a to nie jest tak, że nie można nikogo dyskredytować ze względów np. na poglądy polityczne/światopogląd?

Ja oczywiście jestem zdania, że miały władze tego klubu takie prawo (jeśli taka decyzja leży w ich kompetencjach, bo tego nie wiem). Wolny rynek.

2

@Hosh co nie zmienia faktu, że na cholerę zapraszali?

2

@Hosh @michal26 wiecie Panowie, ja też uważam, że władze mają takie prawo, ale najpierw po co się w ogóle deklarowali? To już nie wypada po prostu.

1

@koksik2700 No na razie znamy wersję jednej strony może podasz też wersję dwóch instytucji z drugiej.

0

@Hosh Lewica już by składała pozew do sądu. To jest ta różnica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?