La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

0

Mam nadzieję, że w tym sezonie i my i Atletico się włączymy poważnie do gry o ligę. Trofea są ważne, ale wolałbym mistrzostwo po tym jak do ostatniej kolejki była zażarta walka, aniżeli po tym jakby Real i Atletico mieli już w grudniu po 12 punktów straty. Kocham emocje, lubię się stresować na meczach i lubię walkę do końca.

3

@Oskar00 Jeszcze Sevilla.

0

@Kwiatek67 Fajnie by było, ale nie ten poziom. Atletico stać na to, żeby dotrzymać kroku rozpędzonej Barcy i Realowi. Sevilla może walczyć tylko, gdy te zespoły są w kryzysie.

5

@Kwiatek67 Ja biorę w ciemno mistrza z 12pkt stratą Realu. Emocje sobie na rybach odbije.

3

@Kwiatek67 Sevilla często nie dojeżdża, tym bardziej jak stracili Diego Carlosa i na pewno stracą Kounde.

0

@Oskar00 No nie wiem Atletico z roku na rok wygląda gorzej do tego brak jej dawnego zacięcia , wyglądają jakby byli simeone zmęczeni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?