- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
0
Może taki był układ by Raphinie odpuścić Chelsea, wtedy oni dają Azpi, Alonso i może Kounde odpuszcza?
0
@tbas xD
1
@tbas Zajebisty deal może zastąpisz Alemanego na stanowisku dyrektora sportowego
0
@tbas i po co ?
Nam potrzeba tych transferów.
Niech biorą Anthony z Ajax- osłabią ManUTD czy Arsenal.
Mając Sterling - Anthony skrzydła mogą poszaleć BPL.
poza tym mają dobrych pomocników.
Im FDJ by siadł - i to by tam lepiej pasował jak w ManUTD
0
@Emhyr odnosiłem się do plotek z dzisiejszego dnia. Ale Romero twierdzi że jednak obaj.
0
@tbas Nijak się to ma do plotek to co napisałeś nie kompletnie sensu. Azpi Alonso nie kosztują razem nawet 15 mln Kounde nie ściągają to po co odpuszczać Raphinhę dla czegoś takiego?
0
@Emhyr skąd wiesz czy Kounde do nas nie trafi?
0
@tbas Kounde nie trafi do Chelsea bo napisałeś że może Kounde odpuszczą chodziło ci o Chelsea tak?
0
@Emhyr Chelsea negocjuje z Sevilla. Nawet dziś był news. Może i się wycofali, ale temat był