- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 812 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 812 Culés
8
Teraz pytanie brzmi czy to dobrze czy źle (nie wiem jak to tam wygląda teraz pod względem nacjonalizmu od czasów II WŚ)
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca
1
@Kgorecki2500
Jak chcesz więcej się dowiedzieć :D
1
@hayek Dzięki :D
1
@Kgorecki2500 Japonia dzisiejsza to nie jest Japonia sprzed 100 lat, bardzo dobrze by było jakby doszło do tej zmiany, kolejna przeciwwaga dla Chin na Pacyfiku.
1
@Khardan Oczywiście, że to inna Japonia. Trzeba było wypalić gorącym żelazem ten ustrój, który łączył w sobie tak wiele plugawych cech. Dopiero to sprawiło, że ten system stał się zupełnie nieatrakcyjny, przegrany w oczach ich własnego społeczeństwa i opinii światowej.
W obecnych czasach Japonia to jedyna, aczkolwiek słaba, przeciwwaga na Pacyfiku dla potęgi Chin. Idą trudne i pewnie ciężkie czasy. Japonia ze swoimi możliwościami technologicznymi musi się zbroić i to szybko.
Pierdoletto o życiu w pokoju, harmonii i "golnoświatowej wspólnocie" sypie się na naszych oczach. A to dopiero początek!
Jednak ciągle będzie masa durniów, którzy będą to negować.