- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
2
Będzie ciężko wyciągnąć KD. https://mobile.twitter.com/TheNBACentral/status/1544694661616394244
1
@Encore Na moje to sobie za dużo życzą za niego, no ale to nie moja sprawa. To wciąż jest wybitny zawodnik, ale ma już 34 lata i poważną kontuzję na koncie.
1
@Encore Jak taka paczka im za mało, to nigdzie go nie oddadzą. Będą odrzucać każdego a pod sam koniec puszcza KD gdzieś za dużą mniej atrakcyjniejszą oferte
2
@BartqRKO @kamil295 @Encore Panowie ale nie ma się co dziwić Nets skoro za Goberta Sota dała 4 pierwszorundowe picki. xD
Moim zdaniem Nets bardzo spokojnie całą sytuację rozgrywają bo i tak wiedzą, ze dostaną to czego chcą.
1
@fart To w takim razie nikogo nie stać na Duranta w tej lidze. Minnesota grubo przepłaciła za Goberta.
O Houston też tak mówiono w sprawie Hardena. Nie spieszą się, bo wiedzą że dostaną to czego chcą. Ostatecznie dostali frytki i picki, które koniec końców może będą bardzo dobre.
0
@BartqRKO Nie pamietam dokładnie ale czy Broda przypadkiem nie był w ostatnim roku swojego kontraktu z Rakietami gdy poprosił o transfer? z głowy piszę bo jesli tak to cała sytuacja była zupełnie inna. Rakiety musiały za frytki go puścić do Nets. Wracając do tematu KD to jestem pewien, że ktoś na 100% przepłąci.
1
@fart Nie był to jego ostatni rok. Miał jeszcze 1,5 roku kontraktu plus opcję zawodnika, więc mówimy tutaj o 2,5 letniej umowie. Dodajmy do tego że Harden był młodszy od Duranta o dwa lata w momencie wymiany i dodatkowo nie miał żadnej poważnej kontuzji w swojej karierze.
0
@BartqRKO A no właśnie czyli tak jak napisałeś poszedł za frytki do Nets.