- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
1
Byłem za tym żeby przedłużyć Dembele za wszelką cenę ale teraz wydaje mi się że oni czekają że swoim agencikiem na oferty i jak żadna nie wypali to wtedy zostanie. Takie zachowania są niedopuszczalne i powinno się go zostawić w tej sytuacji na lodzie.
3
@Emhyr tak czy siak nie zostanie na lodzie, ktoś go za darmo z topu napewno zatrudni, ewentualnie nie dostanie tyle ile chce. Na lodzie to my jesteśmy bo nie mamy skrzydłowego
1
@Janas11224 Jakoś nikt się nie zbiera z topki żeby go zatrudnić a teoretycznie powinni się rzucić a tu nic.
2
@Emhyr Oferty podejrzewam, że ma, tylko teraz negocjuje.
1
@Emhyr Dla mnie wygląda to tak - jak Dembele zostanie to dobrze, bo odejdzie paląca potrzeba wydawania pieniędzy na jego zastąpienie, ale absolutnie nie chce żeby odbywało się to kosztem naciągania Barcy przez agenta Dembele na nie wiadomo jakie pieniądze (i bonusik dla agenta oczywiście). Tak, Dembele od stycznia był jednym z najważniejszych piłkarzy, między innymi dzięki jego asystom wywalczyliśmy 2 miejsce w lidze i podziękowania za to się należą, ale uporczywe "bicie się z koniem", czyli w tym przypadku klubami typu Chelsea czy PSG (głównie te dwa przewijają się w mediach jako potencjalne kierunki dla Francuza), które śmiało mogą mu zaproponować lepsze warunki nie ma sensu (już pomijając, że według mnie Dembele na żadną podwyżkę, ani tym bardziej premie nie zasłużył w odniesieniu do całego jego pobytu w stolicy Katalonii).
0
@Sau_Ron najdziwniejsze jest to że nic nie wypływa do mediów jak coś podają to tylko jakieś niewiarygodne Sporty a Sissoko lubi medialnie poddymić więc nie powiedziałbym że ma no chyba że jakieś Newcastle
2
@Emhyr A ja byłem za wywaleniem gościa bo jego brak inteligencji podnosi mi ciśnienie.