- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
5
Straszne. Miny to jeden z najstraszniejszych rodzajów broni:
@tomek8756 @Barca1992 @Kondziubarca @michal26 @Encore
4
@Kgorecki2500 pomysl ilu rolników zginie jak wojna się juz skończy a pola będą zaminowane... Skutki tej wojny będą się za Ukrainą ciągnąć latami.
2
@Kgorecki2500 Skurw*syny ruskie pomioty... Wyplewić ich co do jednego... Gdybym tylko mógł spełnić swoje jedno życzenie, to pozbyłbym się ich z tej planety raz na zawsze.
1
@Kgorecki2500 dokladnie, po prostu idziesz i Cie nie ma
1
@AllBundy Albo jeżeli masz więcej szczęścia jesteś kaleką do końca życia.
0
@AduŚ07 O czym Ty bredzisz? Nie widzisz, że tak nakręca się spirala nienawiści, odczłowieczania rywala/przeciwnika, a stąd już niedaleka droga do wszelkiej maści okrucieństwa? Chyba nie. Czy kacapstwo swoimi działaniami potwierdza, to co Polacy wiedzą o nich od kilku wieków? No tak. Czy to upoważnia do zrównania każdego Rosjanina jako "ruskiego pomiota"? Rozumiesz czy nie "bałdzo"?
Emocje, emocje, odpowienia narracja i głupota, a potem ludzie chętnie będą się wycinać w najbardziej brutalny sposób. Oczywiście każda ze stron będzie przekonana o moralnej wyższości swojej sprawy.
Nieustannie zastanawiam się skąd u ludzi taka łatwość wpadania w pułapkę emocjonalnej manipulacji?
Ciekawe czy żołnierz armii czerwonej (tfu) siłą zagnany na front, któremu oddziały zaporowe ciągle mierzyły w plecy był rad ze swojego losu i był dumny za co ginie. To samo pewnie się tyczy wielu obecnych żołnierzy kacapskiej armii.
3
@Kgorecki2500 ruskie tak jak chinole nie podpisały międzynarodowych umów o niestosowaniu tzw min motylkowych, są małe i zrobione z kompozytu, więc korozja i wykrywacz metali im nie straszne, za to można je podobno rozrzucać nawet z samolotów tysiącami. Także możesz sobie wyobrazić co jeszcze tam się może dziać. Trzeba było od 45r bombardować wszystkich komuchow obligatoryjnie, to by może było trochę spokojniej na tym świecie
1
@AllBundy Też niekoniecznie, bo zadaniem miny nie jest zabicie cię, ale uszkodzenie (np. żeby ci urwało nogę), wtedy bardzo spowalniasz swój oddział.