- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
23
Ale incydent kałowy ma miejsce w komentarzach pod tym twitem Muska. W sumie ziomo sobie troluje, bo wie że te firmy robią tylko to co w danym momencie się opłaca/sprzedaje. Kto ma widzieć to lepiej niż ziomo, który właśnie obraca się bezpośrednio w tym środowisku.
0
@Kurkmen Juz środowisko LGBT usunęło konta?
0
@Medium to znaczy?
0
@Kurkmen To znaczy, czy wraz z przejęciem Twittera przez Muska tęczowi opuścili twittera
1
@Medium a cho...era wie, poza tym to mnoży się (konta) niczym szarańcza, także ciężko będzie aby odeszli.
1
@Kurkmen Przecież Elon i jego firmy również wspierają LGBT.
1
@nwchades i pewnie robią to tylko i wyłącznie dla ideii, xD. Wiedziałem, że ktoś z rym wyleci. :)
Ps. Prześledź sobie historię np. takiego BMW i zobacz co wspierali na przestrzeni dziejów. Jak to mówią co jest w modzie to.w tę stronę się skręca.
0
@Kurkmen Chodzi mi tylko o fakt, że Elon wyśmiewa trend w którym sam bierze czynny udział.
0
@nwchades to, że bierze nie znaczy że w 100% go popiera. Ty, czy ja dołączając do jakiejś firmy/organizacji często musimy przełykać to, że coś w niej jest co nie odpowiada naszym przekonaniom/wierzeniom. Gdyby Muska Tesla odsunęła się od LGBT to zjedliby go w USA, plus straciłby sporo inwestorów, którzy umieją również liczyć pieniądze.
0
@Kurkmen Przecież Elon wspiera społeczność LGBT, co nie raz pokazywał, prywatnie.
Tu nie chodzi o jego poglądy, bo te są znane.
Tu chodzi o jego hipokryzję - wyśmiewa trend w którym sam bierze udział. I tym trendem nie jest wspieranie społeczności LGBT - tym trendem jest pokazówka, gdy się to opłaca. Chociaż z drugiej strony nie ma w tym nic złego, gdy obie strony głównie na tym zyskują.