- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
7
Bawi się w Bordalasa xD
@Emhyr
1
@Cule1234 jakkolwiek się z nim zgadzam to niech pilnuje swoich długów ;)
0
@Cule1234 no chłop ma dużo racji
0
@Cule1234 Co się chłop pruje widać że to już zaraz końcówka i Lewy w końcu przyjdzie.
0
@Cule1234 tylko, że roboty tutaj nie robi to, że mamy jakby wiarygodność spłacania tego długu ? Chodzi mi o fakt, że Barcelona z obecnym zarządem itd jest w stanie powoli, ale spłacać długi i czy czasem to nie wystarczy reszcie. Każdy wie, że żeby ten dług dostać z powrotem Barcelona musi wyjść z dołka i zarabiać - czyli wrócić na odpowiednie tory sportowe
7
@FCB24 Czy ja wiem, bankructwo to nie tyle posiadanie ogromnych długów, co niezdolność do ich spłaty. Barca to marka o silnej renomie i to daje możliwość uzyskania kredytów, celem rozłożenia płatności na dłuższy czas. Czyli nie istnieje raczej ryzyko niewypłacalności.
Sytuacja finansowa jest bardzo zła, ale daleko klubowi do upadłości, i Hoeness na pewno o tym wie.
3
@Cule1234 szkopowi to środkowy palec i niech se siedzi w swoim bucoklubie w bucolandii
0
@Cule1234 typowy niemiec syczy jak nie podoba sie cos
3
@Cule1234 @MesQueUnClub96 dodi, ten Twój bajern mnie wkurza już.
0
@Cule1234 Starego dziada boli dupa, że Lewandowski nie chce być dłużej w tym "fantastycznie zarządzanym klubie".
Tebas robi co może, żeby udupić Barcelonę, jak i całą ligę, a klub ta mimo tego jakoś próbuje znaleźć pieniądze na wzmocnienia. Niesamowite, jak oni mogą?
Chciałbym, żeby te wszystkie stare pryki wypowiadające się o finansach Barcelony, o których nie mają pojęcia zajęli się finansami np. PSG.
0
@Khardan wystarczy poczytać dlaczego bankowi podoba się sytuacja Barcelony ;) gdyby bank nie zarabiał nie dawały pożyczek. A tam maja najlepszych specjalistów więc wiedzą jak wyglada przepływ pieniądza.