- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 947 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 947 Culés
3
Według Mikke będzie znakomicie, jeśli wiele milionów osób zginie na tej wojnie.
0
@AdamaTraore Prawdziwy Chrześcijanin.
0
@szymon6847 on jest agnostykiem ;p
3
@AdamaTraore Bo wcale reszta państw nie pomaga licząc, ze Ukraina zada jak największe straty Rosji (czyli wybije ich obywateli) XD
1
@Mr8lack Są rzeczy o których się nie powinno mówić. Głównym celem powinna być ochrona Ukrainy, a nie śmierć milionów ludzi.
1
@AdamaTraore Wiem wiem, człowiek się lepiej czuje, kiedy się o tym nie przypomina.
0
@AdamaTraore Zawsze wojny sprzyjają jakiemuś tam ograniczeniu liczby ludności, co wcale nie jest takim minusem, nie patrząc na tragedię. Jednak oczywiście lepiej, żeby żadnych wojen po prostu nie było.
0
@AdamaTraore bo po słowach prawdy ludzie nagle dostają szału
0
@AdamaTraore Ten człowiek nie posiada empatii i to jest oczywiste od dawna.
1
@AdamaTraore ale z punktu interesu polskiego jest na rękę, żeby oba te narody jak najbardziej osłabły. Tam gdzie kończą się emocje, tam wchodzi w grę polityka, zimna i bezwzględna. Czy to się nam podoba, czy też nie.
PS. Myślisz, że Amerykanie sponsorują Ukrainę z dobroci serca? Chcą, aby Ukraincy wybili/zniszczyli jak najwięcej ruskiego wojska/sprzętu/itd., bo wtedy będą łatwiejsi do okiełznania , czyt. wzięcia pod but.