La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

0

Nabywał ktoś może takowe chłodzenie? https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-noctua-nh-d15-ch-bk-6477518/

Spotykam się z różnymi informacjami, na morelach/xkomie w specyfikacji nie ma obsługi socketu 1700, na stronie producenta za to jest, na yt w jednym filmiku mówią że producent wysyła wspornik do płyty za darmo, w 2 widzę że od razu jest w pudełku wspornik do przykręcenia do płyty.. to jak to w końcu jest?

tu widzę artykuł też o tych niby darmowych zestawach
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/noctua-darmowe-zestawy-montazowe-pod-intel-lga-1700.html

a jak jest faktycznie?

0

@Striker somsiad ty to jednak jesteś fachura, avatar zobowiązuje

1

@Transu96 Professionals have standards

1

@Transu96 Ogólnie mógłbyś napisać do obsługi klienta sklepu czy byłaby możliwość żeby na pewno wysłali ci tą nową partię od razu żeby uniknąć loterii. Może sie zgodzą.

0

@Striker jak zaznaczę zamówienie z montażem to zamontują chyba od razu? w sensie nie będą mieć wyjścia jak wziąć nową partię?

1

@Transu96 A no to wtedy tak, ogólnie jak sie zamawia zestaw nawet bez składania to zazwyczaj oni sprawdzają kompatybilność elementów w koszyku i jak coś nie pasuje to dzwonią sie upewnić. Więc najwyżej powinni zadzwonić że nie pasuje i zaproponują ci inne chłodzenie jakieś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?