La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 824 Culés

2

Sekciarska gazeta Sport jedzie Samuela Eto za to, że pogratulował zwycięstwa Realowi i napisał coś grzecznego.
To naprawdę paranoja.

30

@Rocky_Bilbao Wstawił swoje zdjęcie w białej szmacie, bo ma ból dupy, że Guardiola wyrzucił go z Barcelony. Najpierw obraża Real podczas fety, a potem wstawia fotkę w ich koszulce. Dobrze, że z nim jadą.

12

@Rocky_Bilbao nie wiem czy to troll ale zapewne tak skoro masz konto nie cały miesiąc. Ale to tez trzeba być kibicem dłużej niż kilka lat żeby zrozumieć o co chodzi

1

@Rocky_Bilbao Racja. To już jest paranoja.

5

@Zoker A może po prostu wyrósł z tych dziecinnych wojenek i jako dojrzały człowiek potrafi zwyczajnie pogratulować sukcesu innej drużynie.
Zdaje sobie sprawę że niektórzy (w tym dziennikarze Sportu) nigdy chyba nie osiągną tego stopnia dojrzałości... ich strata.

10

@Bobo25 Jak dojrzały człowiek to pogratulował Dani Alves. Mógł nie wrzucać swojego zdjęcia w koszulce Realu to pewnie nikt nie miałby do niego pretensji.

6

@Zoker Nie sądzisz, że to jego sprawa? Miał taki epizod w karierze, dziś już przeszedł mu być może żal do Realu i zaakceptował fakt,że ta przygoda też.go ukształtowała jako piłkarza i jako człowieka, więc sobie wrzuca taką fotkę. To absurd, że ktoś ma z tym jakiś problem.

0

@Janas11224 Tajemnica to wielka. Bez litra wódki nie rozbierzesz!

8

@maroon A nie uważasz, że to absurd obrażać publicznie jakiś klub przed tysiącami widzów na żywo oraz milionami przed telewizorami, a za kilka lat wstawiać swoje zdjęcie w koszulce tego klubu?

3

@Zoker No właśnie to jest oznaka dojrzałości. Kto za młodzieńczych lat pod wpływem emocji nie zrobił jakiś głupstw niech pierwszy rzuci kamień...
Ważne że człowiek z wiekiem mądrzeje.

6

@Bobo25 To nie jest oznaka dojrzałości. Dojrzały to byłby gdyby publicznie przeprosił za te słowa, a nie wstawiał swoje zdjęcie w koszulce odwiecznego rywala klubu, który tak bardzo kochał. Zrobił to, bo ma ból dupy o Guardiolę i tylko tyle. To wygląda jak podpinanie się pod sukcesy rywala.

2

@Zoker a ja mam wrażenie że to wy sobie dopisujecie jakieś intencje do zwykłego gestu gratulacji...

4

@Bobo25 Tak sobie mów :)

2

@Zoker Gdyby jedno zrobił wczoraj a drugie dzisiaj to może i tak. Ale po kilku latach mogło mu się zmienić podejście, zwłaszcza gdy zrobił głupotę pod wpływem emocji.

4

@maroon Oczywiście nikt z forumowiczów nigdy, przenigdy nie odwalił głupoty. Tutaj są same Johny Rambo ;>

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?