- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
1
Wg Davida Ornsteina czyli dość mocne źródło Klopp przedłużył kontrakt z Liverpoolem do 2026 roku. W Barcelonie trener tak długo by nie wytrzymał.
1
@Emhyr w Barcelonie od czasów Guardioli nie było przywiązania do trenerów. Nawet chyba do Enrique. Klopp wyprowadził Liverpool z europejskiej przeciętności, kochają go tam. Jeśli Xaviemu uda się to samo, to posiedzi tu znacznie dłużej niż 4 lata.
4
@PatrychoO U nas było tak, że jak trener (dobry) przychodził to od razu wygrywał coś wielkiego i potem już fascynacja słabła (Guardiola, Enrique). Klopp musiał budować długo drużynę która dopiero teraz jest maszyną więc trwa to dłużej i kibice są zadowoleni. Gdyby wygrał tryplet w pierwszym roku pracy to pewnie teraz byłby niedosyt.
1
@Emhyr bo nie mamy takiego trenera
0
@PatrychoO @kuz @tbas U nas to trenerzy sami zrezygnowali. Pep i Enrique wygrali wszystko. A Klopp z LFC nigdy jeszcze w jednym sezonie 2 pucharów nie zdobyl. O czym my tu rozmawiamy ....
0
@PatrykBarca a jak wyglądał zespół Pepa jak wszystko wygraliśmy? Jak Enrique. Do tego mieli Leo w kosmicznej formie. Klopp nie ma paki za miliardy jak Pep teraz. Dla mnie najlepszy trener, dla ciebie nie musi być. Twoje zdanie
1
@tbas tyle ilu ludzi tyle opinii.Dla mnie Pep nr 1
0
@tbas Leo , Xavi , Iniesta , Pedro , Bisquets , Pique kosztowali razem 5mln . Nie wiem o czym to mówisz synek. Bo Klopp gdy mówił że jest przeciwny tranferom za grube miliony to w lidze słabiutko. A potem nagle zaczął wydawać i pobił rekord transferowy za SO czyli Van Dijka.....
O czym my tu mówimy synek.
0
@PatrykBarca synka to sobie na chacie szukaj.