La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

konto usunięte

1

Fajne uczucie jak takie kluby jak United, których kibice się tyle lat panoszyli i myśleli, że cały czas będą wszystko wygrywać dostają taki wpierdol. Mam nadzieję, że Bayern też kiedyś będzie zgarniał oklep (chociaż z tą swoją polityką podkupowania zawodników rywalom z ligi to raczej wątpię) od BVB albo jakiegokolwiek niemieckiego klubu i, że za jakiś czas wrócą czasy, gdzie Real wygrywał 2 ligi w ciągu 11 lat.

18

@cris2706 "Fajne uczucie jak takie kluby jak United, których kibice się tyle lat panoszyli i myśleli, że cały czas będą wszystko wygrywać dostają taki wpierdol." To samo myślą wszyscy, którzy nie lubią Barcelony.

1

@cris2706 Na szczęście inni tego nie robią.

konto usunięte

2

@cris2706 Najlepsze jest to, że to nie kibice United się tu panoszyli tylko właśnie Liverpoolu i xD

0

@Hosh I w dodatku mają rację :D No panoszyliśmy się przez te lata dominacji a teraz upadliśmy i sobie głupi ryj rozwaliliśmy :D

konto usunięte

0

@Hosh to też prawda. Swego czasu Barcelona miała chyba najwięcej "fanów", ale równocześnie była najbardziej znienawidzonym klubem.

@koziar od paru lat kibiców United nie ma, bo grają gówno. Za Fergusona we wszystkim byli najmądrzejsi, bo regularnie zgarniali Premier League.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?