- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
1
"Specjalnie poświęciłem chwile i przeszukałem archiwum artykułów, z lat 2007 do 2012 aby znaleźć, gdzie Tusk obiecywał obniżenie wieku emerytalnego - i co? Zero artykułów na ten temat, znalazłem expose Tuska z 2011 po wygraniu wyborów, gdzie obiecywał zrównanie wieku emerytalnego do 67 lat dla wszystkich. Na dodatek znalazłem program wyborczy PO z 2011 roku, gdzie Tusk nic nie mówi i zmniejszeniu wieku emerytalnego ale o jego reformie, reformie emerytur dla mundurowych, ulgach etc.
Tutaj ów artykuł z 18 listopada 2011 z expose:
https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/567410,tusk-w-expose-zapowiedzial-stopniowe-zrownanie-wieku-emerytalnego-docelowo-do-67-roku-zycia.html
Tutaj program wyborczy PO, artykuł z 3 października 2011 czyli jeszcze przed wyborami:
https://forsal.pl/artykuly/552858,zobacz-program-wyborczy-po-2011.html
Czyżbyś oczywiście łgał na ten temat? Miło by było gdybyś mnie wyprowadził z błędu i pokazał, że się mylę ale jak to zawsze szczekacze w necie zawsze szczekają i kłamią, bo jak już Goebbels mówił, kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą :)"
Komentarz autorstwa @Xiti
To już, któreś z kolei kłamstwo tutaj na temat Tuska. Bardzo mnie śmieszy że jak na takiego "kłamce" i "obłudnika" aby go skrytykować należy powielać fake, manipulacje dziennikarza gazety polskiej mocno powiązanej z Kaczyńskim nt umowy z Gazpromem, obrażać bo zacytował tekst Zełenskiego z podziękowaniami dla 3 państw, gdzie dopiero po tweet Donalda, Zełenski napisał także o 4 panstwie — czyli Polsce.
W międzyczasie czasie fake post "żelaznej logiki", czyli pisowskiej gadzinówki, zebrał Tutaj 30 like. Pisali że Amerykanie odblokują nam pieniądze z UE lada moment, a Tusk jedzie do Brukseli aby pokazać że to jego zasługa. Źródłem "amerykańscy dziennikarze", łykneliscie bez zastanowienia. Takich sytuacji było już kilka. Zastanawiające że podobną popularnością nie cieszą się posty, gdzie pokazuje się kłamstwa liderów Prawicy np: Kaczyńskiego, Bosaka itd, mimo że są one poparte mocnymi dowodami i często dotyczą dużo poważniejszych spraw.
Śmiejemy się z "wiadomości" ale wygląda na to, że taka absurdalna propaganda, tyle że w internecie rozsiewana przez prawicowe peje finansowane przez PiS działa, i na stałe wbiła się w podświadomość Polaków skojarzenie Tuska ze złem, kłamstwem itd.
0
@Kusco15 Tusk sam zadbał o swoje skojarzenie z kłamstwem hah :D