- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
3
Flick wróć. No co ten Julian Fraudelsmann odstawia to już się nie mieści w głowie! Pierwszym złym pomysłem była zupełna zmiana ustawienia z powodu wystawienia Daviesa, który gra dzisiaj pierwszy mecz od 3 miesięcy. Pierwszy! A o tym co robi Nagelsmann w ataku to już szkoda gadać, bo to nie wymaga komentarza. Szkoda tylko że w świat idzie sygnał że Lewandisney i inne bzdury, mimo że 99% tych którzy to wypisują nie oglądają meczów Bayernu.
Winny jest Julian FRAUDELSMANN nie Lewandowski.
2
@MesQueUnClub96 uwielbiam ten trend fraudowania xDDD
6
@MesQueUnClub96 Mi się zdaję że ty bardziej przeżywasz opinię innych na temat Lewego niż sam mecz Bayernu. Bez urazy ale to tak wygląda Dodi.
1
@PodkarpackiKibic Chyba nie wiesz jak jestem w tej chwili zdenerwowany tym co działo się na boisku.
1
@MesQueUnClub96 Nie oglądam Bayernu, nie wiem co się tam dzieję, ja tylko piszę co widzę w tym komentarzu :D
1
@PodkarpackiKibic Nic nie straciłeś.
1
@MesQueUnClub96 Polecam przełączyć na Real-Chelsea dobry meczyk
1
@MesQueUnClub96 Nagelsmann w ataku nic nie robi bo to jego piłkarze grają a nie on, frajern nie istnieje
1
@MesQueUnClub96 ja właśnie miałem zapytać kogoś obiektywnego czy to ten Bayern taki słaby czy ten Emery ich przejrzał? Znasz kogoś takiego?
0
@Arnold1234 A widziałeś ich ustawienie? Müller stoi na pozycji Lewandowskiego i nic nie robi, Coman i Gnabry cofnęli się do końcówki zeszłego sezonu, Lewandowski został cofnięty na prawe skrzydło za Comana i co on ma zrobić?
@dziaraka @Khajio jest taką osobą