La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

konto usunięte

1

Messi vs Reprezentacja Polski - komu kibicować?

Tu chyba większość zaskoczę, bo mam wolnościowe podejście do takich spraw (jak do wszystkiego zresztą). Jak ktoś ma parcie to może kibicować Argentynie zamiast Polsce dla zakładam w tym wypadku Messiego. Nie mam z tym problemu. Nie czyni to takowej osoby gorszym. Tyle tylko, że wtedy nie powinna nazywać się patriotą. Ale zaznaczam - nie bycie patriotą nie jest wcale czymś złym. Grunt to ogólnie być dobrym człowiekiem. I niech każdy robi jak uważa.

konto usunięte

7

@masq "Tyle tylko, że wtedy nie powinna nazywać się patriotą ".
Co ma patriotyzm do kibicowania danej drużynie?

konto usunięte

0

@tristan87 drużynie nic, ale konkretnie reprezentacji to jednak coś ma moim zdaniem.

konto usunięte

0

@masq Reprezentacja to jest drużyna, niektórzy mogą się z nią utożsamiać, a niektórzy nie.

konto usunięte

0

@tristan87 No i ci którzy się nie utożsamiają z nią nie są dla mnie patriotami. Reprezentacja ma barwy, hymn danego kraju i w pewien sposób owy kraj promuje poprzez zwycięstwa.

konto usunięte

0

@masq Reprezentację tworzą ludzie, zawodnicy. Niektórzy ludzie mogą tych zawodników nie lubić.

konto usunięte

0

@tristan87 no tak ja np Szczęsnego nie lubię, ale reprezentacji jako ogółowi kibicuję. PS nie uważam siebie za patriotę jbc xd

konto usunięte

1

@masq Ja połowy reprezentantów nie lubię.

1

@masq Rozumiem że jak gra reprezentacja hokeja na wrotkach i jest mecz Barcy to oglądasz wrotkarzy bo jak nie to nie jesteś patriotą........

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?