- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1736 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1736 Culés
0
Niedawno Sting olał to i nie zagra koncertu z uwagii na autkracyjną propagandę pisowskiego rządu.Teraz olewają wiktory organizowane przez kurskiego.Bardzo dobrze.
https://www.google.com/amp/s/spidersweb.pl/rozrywka/2022/04/01/wiktory-2022-gala-tvp-bojkot-ochman-zelenski/amp
0
@Borneo Nie jestem pewien, ale Sting odwołał też chyba inne koncerty, nie tylko w Polsce.
0
@Barcanajlepszyteam ktoś tvp podpieprzył i napisał jaki charakter ma stacją. Ato jest wymówka aby było grzecznie.
0
@Barcanajlepszyteam https://www.salon24.pl/newsroom/1215399,dziennikarz-napisal-do-stinga-tlumaczy-dlaczego-nie-powinien-wystapic-w-tvp
0
@Borneo Ten Karol Strasburger to ciekawy przypadek.
0
@maroon on wygrał super Wiktora ale nie oglądam te imprezy z zasady organizowane przez tvp.Nie chcę się do oglądalności dokładać.Dopóki nie będzie w miarę neutralna to staram się ich bojkotować.
0
@Borneo Nie o to mi chodzi. Ja to w ogóle olewam te śmieszne celebryckie ceremonie. Chodzi mi tylko o to, że w artykule podano iż Strasburger też uczestniczył w bojkocie tej ceremonii z powodu TVP, ale nie przeszkadza mu to na co dzień być jedną z twarzy tej telewizji.
0
@maroon a ok on nie bierze udział w propagandzie niektórzy dlatego biorą w tym udział ale jest to slabe
0
@Borneo Ten ostatni wpis jest kompletnie niezrozumiały.
0
@maroon niw nie mapolitycznych audycji
0
@Borneo Aha. Czyli odebranie nagrody już jest polityczne? A występowanie w bojkotowanej stacji już nie jest? Jak dla mnie to się zupełnie nie klei, ale w sumie wisi mi to i powiewa.
0
@maroon no widzę różnicę pomiędzy ogórek a Manowską..Nie jest to dla mnie porównywalne.Co nie oznacza że jest to dobre i to popieram.