- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 705 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 705 Culés
4
Pewien użytkownik Twittera wrzucał skandaliczne wpisy skierowane do Lewisa Hamiltona. Życzył mu takiego wypadku, jaki miał Romain Grosjean w Bahrajnie.
https://x.com/liam5_3/status/1507760023253966854
Od razu widać, że twarz myślą nieskalana. Postanowił wrzucić także swoje zdjęcie i jak się okazało ten człowiek był jednym z porządkowych na torze.
Sprawa została zgłoszona do FIA i typek został już zwolniony ze swojego stanowiska. Zamieścił przeprosiny, jednak na razie nie wiadomo czy to jedyne konsekwencje, które go czekają.
0
@BaroPodertos Niezły pajac. Rozumiem go nie lubić, ale życzyć mu zagrożenia życia to trzeba mieć IQ niewiele ponad 0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Zgłoszone
8
@MarioVeB! Wiedziałem, że akurat ty napiszesz taki komentarz, byłem przekonany i tylko czekałem. :D Jak widać zero ogłady w ocenianiu i zaskoczę Cię, ale tacy delikwenci są i po jednej i po drugiej stronie. Jesteś przewidywalny. :D
1
@MesQueUnClub96 Tu nie masz akurat za co go zgłosić bo napisał prawde xD
1
@MesQueUnClub96
coś Ci sę nie zgadza?
@BaroPodertos
ale co Ci sie nie zgadza? ja mu tego profilowego nie dałem ,a to co verstepeniarze robili cały poprzedni sezon powodujać wyzywanie Hamiltona deprecjonowanie jego osągniec itd to mało ? i takie elementy jak wyżej miały przyzwolenie
Komentarz usunięty
6
@MarioVeB! Nie rozumiesz, że zawsze się tacy znajdą? wszędzie? Tylko ten tutaj wykazał się jeszcze większym idiotyzmem i stracił przez to robotę.
Jakiś fan Barcy napisze kretyństwo w kierunku gracza Realu i to jest powód, by pisać "o barceloniarz, czemu mnie to nie dziwi" tak , jakby wszyscy tacy byli i było to regułą?
5
@BaroPodertos Szkoda czasu, żeby mu to tłumaczyć. I tak nie zrozumie. Pewnie jest przekonany, że po stronie fanów Hamiltona, nie ma takich ludzi.
5
@Barcanajlepszyteam @BaroPodertos on ma już w zwyczaju wrzucać wszystkich do jednego wora więc to nie nowość
1
@MarioVeB! Sie fani maxia rzucili xD
0
@takisobiektos Akurat w moim przypadku nie trafiłeś, bo nigdy nie obejrzałem chociażby jednego wyścigu w całości ;)
1
@takisobiektos kij z nimi fakty sa takie ,że im sodówa odbiła po poprzednim sezonie ,a ,że verstepeniarze sa agresywni to już nie nowośc.