- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
2
O mistrzostwo będzie rzeczywiście ciężko, ale przypomnę sezon 2015/2016, kiedy na podobnym etapie sezonu Barcelona miała przewagę kilkunastu punktów nad Realem, a ostatecznie różnica wynosiła tylko dwa oczka. Ciężko uwierzyć że Real to roztrwoni, ale nie takie rzeczy się działy. Oto ich terminarz (trudniejsze mecze):
02.04 Celta WYJAZD - ostatni raz Celta przegrała u siebie 4 miesiące temu
17.04 Sevilla WYJAZD - ostatni raz Sevilla przegrała u siebie w lidze... jakoś rok temu, jeszcze w zeszłym sezonie. Pizjuan ciężki teren. Sevilla już raczej odpadła z walki o mistrza, złapali zadyszkę ale liczę chociaż na remis.
20.04 Osasuna WYJAZD - w pierwszym starciu na Bernabeu było 0:0. Na dodatek ostatnio Osasuna zremisowała z Sevillą i wygrała z Villarrealem więc znowu mogą ukraść punkty.
08.05 Atletico WYJAZD - Atleti ostatnio w formie. Idą od wygranej do wygranej. Oby to utrzymali. Na Wandzie Real wygrał ostatni raz w 2019 roku, wcześniej w 2016.
22.05 Betis DOM - ostatnia kolejka. Betis pewnie dalej będzie walczył o LM/LE więc raczej nie wyjdą po nic. Warto też przypomnieć sobie ostatnie bezpośrednie starcia - Betis to zawsze niewygodny rywal dla Realu i lubią im urwać punkty.
____
Barcelona też ma niby Seville, Sociedad, Betis i Villarreal ale z wszystkimi (poza Sevillą) radzimy sobie zazwyczaj bardzo dobrze strzelając przy tym dużo goli bo grają otwarty futbol więc jestem optymistą. Ciężko bedzie jak cholera, ale Real, liczę na ciebie :D
0
@Gavinho male szanse moim zdaniem jesli Karim sie wykuruje. Gdyby yteraz grali bez niego to takie Atletico i Sevilla moglyby um urwac punkty. A tak to raczej dowiozą to mistrzostwo do końca