- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 803 Culés
7
Znalazłem takie przepowiednie Nostradamusa.
Inwazja Niedźwiedzia (Rosji) postrachem Atlantów! (NATO - pakt północnoatlantycki)
Z ich poparciem przestraszeni Polacy,
pod skrzydłami zachodnich orłów,
przekroczą wschodni Rubikon Scytii (Ukrainy).
(...)
Galijskie ziemie z przed pierwszej wojny,
powrócą na stałe do kraju Sarmatów! (czyli pewnie Lwów i te okolice)
Polacy, Rumuni i siły sprzymierzonych,
ratunkiem dla słowiańskich Scytów,(...)
U wrót stolicy armia czerwonych pokonana,
Lechici przy pomocy sokołów i żółwi, (podejrzewam, że samoloty i czołgi)
zdobywają oba brzegi Dniepru,
Po tej klęsce mały Rusin podpisuje traktat! (mały rusin wydaje mi się, że białoruś)
2
@ranger3120 A ja znalazłem przepowiednie Najmananusa - Wojny nie będzie z prostej przyczyny, putin ma kobietę i dziecko xD
22
@ranger3120 Mały Rusin to pewnie syn Kingi Rusin.
8
@ranger3120 ruscy nazywani czerwonymi za czasów Nostradamusa? No nie wydaje mi się. Chyba, ze miał wizje, w które ja osobiście nie wierzę. Jak ktoś poda 1000 wizji, to nawet kilka może mu się sprawdzić ;)
Niemniej bardzo ciekawe zagadnienie w swej istocie i lubię takie tematy.
2
@ranger3120 Bardzo wiele przepowiedni wspomina o odbudowaniu polskiej potęgi, ach mam nadzieję, że się to spełni i przyjdzie nam żyć w normalnym ale i silnym państwie :)
1
@michal26 skoro miał wgląd w przyszłość, to wiedział jakim kolorem ruscy się "posługują", ale oczywiście to tylko przepowiednie, z przymrużeniem oka
3
@ranger3120 A najlepsze, że przewidział też, że Cyberpunk okaże się niewypałem w dniu premiery.