- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
34
"Putin ostatni raz widziany był na budowie National Space Agency. Utrzymuje duży dystans z innymi ludźmi, nie dopuszcza nikogo bliżej - nawet innych rządzących. Miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Od dwóch dni nie pojawia się w mediach".
Chciał straszyć Zachód atomówką, a to on ma pełne gacie.
7
@Zoker Dziwisz się? Tyle rosjan straciło przez niego majątki i możliwość podróżowania. Wielu będzie chciało go zabić. Nie licząc Ukraińców mieszkających w rosji którzy mogą szukać zemsty.
6
@AdamaTraore Nie dziwię się.
3
@Zoker jego kumple bardzo, bardzo mocno ucierpieli na sankcjach. A oni nie lubią tracić kasy. Nie dziwne więc, że Putin usuwa się w cień.
13
@Zoker on rzeczywiście chyba zakładał bardzo szybką akcję na Ukrainie i z każdym dniem będzie coraz bardziej zesrany, że ktoś go może odstrzelić;)
3
@Azi Gdyby nie Putin jego kumple nie mieliby tej kasy, jedno słowo Putina i oddają mu wszystkie pieniądze, dzięki niemu mogą żyć jak królowie, ale to nie do końca tak jak uważasz, oni są na jego łasce
0
@Medium Czyli można go odstrzelić, zająć jego miejsce i robić sobie biznesy dalej bez chorych ambicji na wojnę.
0
@Zoker od 2 lat siedzi w bunkrze na Uralu
5
@dziaraka Wiesz, że na jego miejsce jest 10 następnych psycholi? To są ludzie wychowani w czasach KGB, tego nie pozbędziesz się innym sposobem niż kulą wiadomo gdzie. Oni tam mają całe zaplecze, które chciałoby dostać stołek. Władzą w Kremlu tez zależy na tym aby odbudować "wilkyją Russyje", ale liczyli bardziej na tereny z 1900 roku. Putin, aby zrzucić część odpowiedzialności na swoich pachołków, generałów nagrywając konferencje kazal każdemu się wypowiedzieć na temat niepodlegosci Donbasu. Każdy z niesmakiem na twarzy musiał przytaknąć.
1
@insp1re Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę dlatego chciałem koledze wyżej spróbować przekazać, że przyjaciele putlera wcale nie są od niego zależni bo wystarczy zająć jego miejsce