La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1784 Culés

3

Odpowiedzi na postawione pytania: nie, ponieważ krótkoterminowo zyskujemy w sondażach a potem jakoś będzie; nie nie poradzimy, bo do tego trzeba rozmów z samorządami nierządzonymi przez PiS; tak wybuchnie i to poważny, jeśli imigrantów będą setki tysięcy.


konto usunięte

13

@tobiasson92 Zalezy od podejscia do sprawy. Ja mysle ze lepiej walczyc o odbudowe gospodarki niz o zycie.

0

@tobiasson92 Wszystko zależy od rozstrzygnięcia. Jeśli Rosja zostanie odepchnięta i wyjdzie z Ukrainy, to ci ludzie w większości tam wrócą. Jeśli Rosja zaanektuje Ukrainę, to gospodarka to będzie nasz najmniejszy problem, bo on już się nie zatrzyma.

konto usunięte

0

@tobiasson92 ja już od samego początku mówię, że działania w kontekście przyjmowania wszystkich wpędzą nas w biedę. My sobie nie prowadzimy z 250 tys. ludzi, a nie jak się przewiduje 3-5 mln. Oj czeka nas inflacja, brak mieszkań na rynku, brak pracy dla osób słabo wykwalifikowanych, bo Ukraińcy będą mieli pierwszeństwo, plus rynek pracy się zmieni.

konto usunięte

1

@Kurkmen Tak tylko wez tez pod uwage ze wielu Ukraincow wyjezdza z Polski na wojne. Juz slysze ze firmy zaczynaja miec problem z ludzmi a to dopiero poczatek wojny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?