- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
3
Mam nadzieję że na Zachodzie nie będzie opieszałości i następne sankcje będą wprowadzane już od rana.
0
@barcelonaLM Myślisz że inne kraje się włącza?
0
@barcelonaLM Jeśli tam zrobią rzeźnie to najlżejszą sankcją powinno być odcięcie ich od reszty świata.
0
@Encore w wojne - Nie, co najwyżej Białoruś
7
@Encore A Ty myslisz, że nie?
Jesli zaatakuje Kijów (a nie wiemy co się stanie, bo działa nielogicznie), to Państwa nadbałtyckie nie będą miały wyjścia.
W tej sytuacji trzeba liczyć na to, że Erdogan pójdzie po swoje cojones i także dołączy do tego protestu. Akurat Jego Putin może bać się najbardziej. To arabusy, potężna armia i nie bawiąca się tak, jak my europejczycy.
2 armia w Europie.
No i co najważniejsze. Graniczy na południe "przez Morze Czarne" z rejonem konfliktu.
0
@michal26 Myślę że zachód będzie czuł strach i się nie włączy
Komentarz usunięty
2
@michal26 Erdogan jest w nato więc niech tylko spróbuję się wyłamać.
1
@Encore Ja na zachód też nie liczę. Kraje nadbałtyckie będą musiały zareagować w szczególności Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia i może Szwecja.
Liczę także na Turcję, Węgry oraz wszelkie Rumunie, itp.
Komentarz usunięty
0
@potrojnakorona Sankcji nikt mu nie zabroni nakładać. Zbrojnie może wysłać okręty. Nie może zaatakować.
1
@michal26 Węgry? Orban to robi teraz za pachołka Putina...brzydzę się tym człowiekiem, zwykły ludzi śmieć.
4
@michal26 W sumie to Turcja zdecydowanie top1 w Europie, 2 w NATO za USA
Komentarz usunięty
0
@Akwarelista Nadal Turcja pierwsza.
1
@potrojnakorona no racja. Zasadniczo w Europie Francja ma przewagę chyba tylko dzięki atomówkom..
Turcja najlepiej wyszkolona, bardzo liczna i naprawdę potężna armia.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
2
@Akwarelista zalozyles tu konto tylko po to zeby wychwalac rosje?
4
@Akwarelista Nie ma armii, która by się tam nie męczyła.