- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
3
Po wczorajszym meczu, ale oczywiście nie tylko, jestem za tym żeby jak najszybciej wprowadzić zatrzymywany zegar. Zdaję sobie sprawę że byłaby to rewolucja i mecze trwałyby wieczność, ale z czasem mogliby to udoskonalać, a być może nawet skrócić czas spotkania.
Ktoś niżej wrzucił jak Quaresma znosi piłkarza na rękach, bo ten najprawdopodobniej symuluje uraz. To jest taka patologia w tym sporcie, że obrzydza mi każde spotkanie jakie oglądam. Jakaś drużyna ma fajny wynik i nagle ktoś łapie się za mięsień i zwija z bólu, ale jak przybiegnie lekarz to następuje magiczne ozdrowienie i taki piłkarz zaczyna znowu grać. Oczywiście 50+ sekund zaoszczędzone i średnio mnie interesuje czy sędzie to doliczy, czy nie. To jest po prostu chore.
4
@BartqRKO Zatrzymywanie zegara jak najbardziej na plus ale tylko jeśli mecz zostanie skrócony o jakieś 15 lub 20 minut.
2
@Szreko Dlatego to się pewnie nigdy nie wydarzy, bo jest to ogromna zmiana. W innych sportach symulowanie nie ma sensu, bo zegar jest zatrzymywany i taki delikwent może sobie leżeć do usranej śmierci.
2
@BartqRKO Jestem za. Skrócić mecze do 60 minut (bo nawet czystej gry jest mniej) i skończą się symulki, bo nic nie ukradną czasu.
0
@BartqRKO Ja wiem ale zatrzymywanie zegara przy 90 minutach to byłby dramat.
1
@Szreko To prawda. Wtedy by mecze trwały po 2,5h-3h
2
@BartqRKO Zrobiono wyliczenia i mecz bez przerw trwa od 50 do 55 minut. 35 minut się nie gra w piłkę.
0
@Criss18Barca Więc przez te 35 minut zatrzymywany byłby zegar na czas nieokreślony. Mecze były by niesamowicie długie gdybyśmy zostali przy 90 minutach,
0
@BartqRKO Żadnych zmian w tym aspekcie. To dodatkowy element gry i po co to zmieniać?
0
@maroon Bo jest to żałosne i nie da się na to patrzeć. Sędzie doliczy 7 minut, a przez 5 piłka jest martwa. No super widowisko.
0
@BartqRKO Mi tam pasuje jak jest i nie chciałbym żadnych zmian w tym aspekcie. Tyle.