- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
4
Propo żołnierzy Amerykańskich na bloku wschodnim.
Wczoraj słyszałem dobry przykład. Gdyby Chiny zawarły pakt z Kanadą i Meksykiem i Chińczycy by tam dali swoich żołnierzy to Ameryce by to nie przeszkadzało???
Ameryka to taki egoista, który myśli tylko o Sobie. To już nie te czasy kiedy Ameryka na ludzi działała odstraszająco.
Żeby nie było potępiam działania Rosji i boję się jednego że Chińczycy przejmą władze nad światem.
Gospodarczą już mają.
0
@Criss18Barca Chyba, że jakieś państwo ma złoża ropy, to wtedy USA bardzo chętnie pomoże obywatelom tego kraju :)
1
@Criss18Barca To, że przykład Ci się spodobał to jeszcze nie znaczy, że był to przykład trafny czy jakkolwiek zbliżony do rzeczywistości xD Wystarczy spojrzeć na próby zainstalowania radzieckich systemów na Kubie.
0
@Criss18Barca Na razie Chińczycy żadnej władzy nie przejmą. Ich gospodarka choć nadal rozwija się szybko, to też już spowalnia. Poza tym ich waluta na świecie się praktycznie nie liczy.
A to że USA myśli tylko o sobie - owszem, ale tak samo jak każdy inny kraj. Tylko że oni mają za sobą media, które wiele rzeczy tuszują lub o nich milczą.
2
@Criss18Barca Trochę śmieszne jest to humanizowanie takiego pojęcia jak kraj i nadawanie mu ludzkich cech takich jak egoizm czy altruizm. Nie ma takiego państwa na świecie, które działa z intencją długofalowej pomocy innym krajom z jakichś powodów ideowych. To jest jakaś abstrakcja. A co do Ameryki to, że odpuszcza Europę i przenosi swoje centrum zainteresowania na Pacyfik wcale nie świadczy o jej słabości.