La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

44

Central Park w Nowym Jorku nocą.


@PatrychoO @tristan87 @Sau_Ron @kynio302 @DaPidejpi @kazbychu @Ojciec5tkidzieci @Colin94 @Karol1993 @malicinho

1

konto usunięte

4

@Pawel13sz to miasto ma niepowtarzalny klimat.

Ciekawostka jest to ze Central Park ma większa powierzchnie od Księstwa Monako :D

3

@Pawel13sz Nieskromnie się pochwale, ale kilka lat temu miałem okazję tam być.

Polecam szczególnie odwiedzić ZOO w Central Parku (tak to to zoo z Pingwinów) :D

konto usunięte

3

@HighestInTheRoom pokaz jakieś foty z Empire State Building hehe

1

@Pawel13sz O kurka, kozak to wygląda, klimacik ekstra. :))

1

@DaPidejpi Tam niestety nie byłem, w centrum też aby zwiedzanie i do domu :/

2

Btw, jeśli interesują was tematy związane Nowym Jorkiem czy ogólnie USA, to polecam kanał tego gościa na YT ;)
https://www.youtube.com/c/vlogcasha

@Pawel13sz @DaPidejpi @Lionel_Messi10

konto usunięte

3

@HighestInTheRoom oglądałem różne jego filmiki :D

1

@HighestInTheRoom Dzięki, pooglądam później jego filmy. :)

1

@Pawel13sz Taka ciekawostka, za lot nad NY zapłaciłem coś w okolicy 1k za osobę, a ostatnio jak chciałem zaliczyć coś podobnego w Zakopcu to koleś chciał 2k za 3 osoby xD Czasowo tam 30 minut u nas 25 włącznie z kołowaniem. Trzeba góralkom przyznać, że mają rozmach, mogłem spytać czy chociaż za taką kwotę żurawina z łowicza jest gratis :D

0

@hayek W USA mają tańsze paliwo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?