- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 864 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 864 Culés
3
Jak pech to pech Żyła z Covidem.
31 stycznia kadra wylatuje.
Zasady są takie że przed wylotem Trzeba przedstawić 4 negatywne testy. Najstarszy musi być pięć dni przed wylotem.
Masakra jak nie forma, to kłopoty zdrowotne naszej trójcy.
0
@Criss18Barca Jedyna nadzieja że nasi P O T Ę Ż N I E zdenerwowani zawodnicy rozniosą tych amatorów.
1
@Criss18Barca Jakie to już jest nudne. Te testy, covid, to że trzeba iles tam z rzędu negatywnych żeby coś można było robić. A Ci wszyscy "zakazeni" się śmieją tylko z tego bo czują sie zupełnie normalnie xD
0
@Criss18Barca
Serio aż 4 negatywy są potrzebne. Przecież biorąc pod uwagę nie 100% skuteczność. To wystarczy jeden przypadkowy test pozytywny i koniec marzeń o igrzyskach. Może trochę zlizują z tym testami na czas igrzysk, jak to miało miejsce w przypadku Tokio, bo jak będą tak testować wszystkich to wyjdzie że duża część sportowców w ogóle nie weźmie w nich udziału i to pomimo tego że są zaszczepieni w większości.