La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

konto usunięte

8

Moim zdaniem oczekiwania Araujo nie są wcale wygórowane. Tym bardziej, że zarabia teraz ochłapy, więc byłoby to też w pewnym sensie zadośćuczynienie mu za ten okres, w którym zarabia 3x mniej od Puiga. Zrezygnować z przedłużenia Roberto i dać mu tyle. Jest tak samo trzonem zespołu jak Ansu i Pedri i powinien być należycie wynagrodzony.

konto usunięte

2

@masq a ile mieli dać 19 latkowi z ameryki? 5 mln euro? Bez przesady, dostał milion wypalił podwyżka i tyle.

0

@masq
Oczywiście że nie są o ile to co piszą media jest prawdą. Tym bardziej skoro podobną kasę zarabiają Fati, Ferran czy Pedri. Mam nadzieję że szybko uda się dojść obu stronom do porozumienia, i będziemy mogli oglądać Araujo w kolejnych latach w barwach Barcelony.

konto usunięte

4

@Ghotti Messi też był z Ameryki i jak miał 19 lat to wkręcał w ziemię Cannavaro jak wkrętarka śrubki. Uważam, że Araujo ma prawo żądać zarobki na poziomie Ansu.

konto usunięte

0

@masq ja nie mowie nie, ale dawać jakiekolwiek "zadośćuczynienie " jest głupi i tyle, sam sobie podwyzke wywalczył grą i tyle.

1

@masq należy Mu się jak psu buda!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?