- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2352 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2352 Culés
1
W Krasniku (miasto w woj. Lubelskim) syn najpierw dusił własną matkę, a jak ta zaczęła się bronić to wydłubał jej oczy.
Co za zero, które powinno podlegać utylizacji
0
@ElTomas po takich ludzi po czymś takim przyjeżdża policja czy normalnie śmieciarka?
5
@ElTomas od razu podczas interwencji powinien zostać zastrzelony i byłby spokój.
1
@Odcinkowy na razie jest pod okiem biegłych w zakładzie psychiatrycznym.
@Kurkmen tak by było elegancko. Tak zrobią z niego wariata albo pójdzie siedzieć i wyjdzie za jakiś czas.
3
@ElTomas Utylizacja. Ja powiem brutalnie. Dla mnie nie jest to ludzkie zachowanie, a zwierzęce. Uśpić i tyle.
1
@Kurkmen To byłoby zbyt proste. Takim gnidom trzeba zapewnić cierpienie, a nie jeden strzał i koniec. Przypalanie żelazkiem, rozcięcie brzucha i sypanie solą, jest dużo sposobów.. ;3
3
@ElTomas Kraśnik to ogólnie dziwne miejsce.
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/krasnik-radni-poparli-petycje-przeciwko-5g-i-zakazujaca-wi-fi-w-szkolach/ny6lrc6
https://www.lublin112.pl/chca-zmiany-nazwy-klubu-sportowego-z-krasnika-tecza-to-symbol-zepsucia-dewiacji-rozbicia-rodziny-i-niszczenia-duszy/
0
@Ptasior zgadza się. Niestety lubelszczyzna słynie właśnie z Krasnika :P
0
@Kurkmen zbyt łagodna kara, powinni mu zrobić to samo i posypać solą
0
@ElTomas No niestety cały czas coś się dzieje w moim mieście...
Jak nie otwierają drogi po 2 razy żeby więcej przydupasow polityków mogło się spucować, to takie coś...
0
@kubinho1032 drogi niech tam otwierają. Czekam ciągle na obwodnicę w całości Lublin Krasnik
0
@ElTomas Nie tylko Ty :)
Niby już niedługo
Się okaże