- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2817 Culés
2
O 19:00 gala de besta, znaczy FIFA The Best Football Awards. Transmisja w TVP Sport w TV i na internecie
0
@barcelonaLM Lewy pewnie
2
@barcelonaLM Messi, Messi.
3
@barcelonaLM i znowu w razie niepowodzenia będzie kilka tygodni płaczu polskiej cebuli w social mediach :/
0
@Encore Löwy już powiedział, że ta nagroda jest bardziej prestiżowa niż ZP bo głosują trenerzy i piłkarze
0
@barcelonaLM Messi wgl będzie na gali?
0
@Encore Ona jest przez internet
0
@barcelonaLM No jest bardziej rzetelna bo głosują piłkarze + trenerzy + dziennikarze + kibice
1
@MesQueUnClub96 Aaa to lipa gala xd
1
@MesQueUnClub96 Rzetelna może tak, ale czy bardziej prestiżowa?
1
@barcelonaLM Tylko Messi!
0
@barcelonaLM Dopóki będą wrzucać wszystkich piłkarzy do jednej puli obrońcy, napastnicy itd. to o kant dupy można rozbić te nagrody dla najlepszego piłkarza. Czy to ZP czy ta gala de best, to powinno być rozdzielone na 4 formacje, najlepszy zawodnik z danej formacji dostaje ZP i elo. Ale dobrze wiadomo, że tego nie zrobią, bo w tych galach liczy się medialność, a rozdzielenie tego na 4 zabiło by tą ich całą prestiżowość (tutaj wklej emotke Klauna)
0
@MesQueUnClub96 Rzetelna?
Jeżeli jest rzetelna to skoro liczą się miesiące do września to odpada najlepszy okres Lewego a jak wiemy wtedy Messi osiągnął szczyty.
0
@Sysia11 Lewy nie miał jednego najlepszego okresu bo grał na równym poziomie przez cały rok, a odpada najgorszy okres Messiego.
1
@MesQueUnClub96 Odpada najgorszy okres Messiego. Właśnie!!!
Wtedy Messi był ponad Lewandowskim bardzo dobry sezon i dywidualny w Barcy plus Copa a Lewy ostatnie miejsce w grupie.
Hype był na Leo wtedy